4-konferencja-droga-do-macierzynstwa

„Niepłodność – droga do macierzyństwa”

SESJA DLA PACJENTÓW

Podczas 4 konferencji „Niepłodność – droga do macierzyństwa”, która odbędzie się 16 listopada 2018 w Krakowie, specjaliści z różnych dziedzin dyskutować będą nad złożonością problemu niepłodności. Z bloków endokrynologia, immunologia, embriologia, genetyka, chirurgia i wczesna ciąża postaramy się złożyć niepłodnościowy tangram. Konferencja przeznaczona jest dla lekarzy ginekologów z rejonu małopolski – tych do których trafiacie od początku starań o rodzicielstwo.

Wraz z magazynem „Chcemy być rodzicami” do udziału w pierwszej, otwartej sesji konferencji zapraszamy też wszystkie starające się pary.

Wybrani przez Was wykładowcy konferencyjni przybliżą  tematy, o których nie zawsze rozmawia się w gabinecie lekarskim:

– Z Profesorem Tomaszem Sachą z Uniwersytetu Jagiellońskiego będziemy rozmawiać o immunologicznym podłożu niepłodności,

– Doktor Aneta Suwińska z Uniwersytetu Warszawskiego odpowie na pytania dotyczące wczesnego rozwoju zarodkowego,

– Profesor Robert Jach z Uniwersytetu Jagiellońskiego przybliży temat adenomiozy oraz możliwości i ograniczeń leczenia chirurgicznego w niepłodności,

Anna Mazur Gajo opowie o diecie przy PCOS,

– Z Profesorem Rafałem Kurzawą, wiceprezesem Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i Embriologii  podyskutujemy o standardach diagnostyki i leczenia.

Sesje poprowadzą dla Was redaktorki magazynu Chcemy być Rodzicami

ChBR-300

ZAPRASZAMY!

Gdzie: Hotel Novotel City West,

Kiedy: 16.11.2018, w godz 9.00-10.30

Jak: udział bezpłatny, zarejestruj się tu:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO. Dane osobowe pozyskane w ramach formularza zgłoszeniowego przetwarzane będą w celu w przeprowadzenia procesu rejestracji i uczestnictwa w IV konferencji „Niepłodność – droga do macierzyństwa” przez organizatora. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. kom. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a – organizator Konferencji.