TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

Nie w każdym przypadku przedłużających się starań o ciążę wymagane jest zastosowanie technik wspomaganego rozrodu. Możliwe, że wystarczy kilka specjalistycznych badań, aby znaleźć, a następnie wyeliminować przyczynę problemów z zajściem w ciąże.

Pierwszy krok

Już planując zajście w ciąże warto skorzystać z konsultacji lekarza ginekologa, który wytłumaczy mechanizmy związane z płodnością, zleci badania przygotowujące do ciąży, oraz poradzi jak zwiększyć szanse na ciążę. Badania dodatkowe są pomocne w optymalnym przygotowaniu organizmu kobiety do ciąży, ale pozwolą również na wykluczenie podstawowych nieprawidłowości, które mogą utrudniać poczęcie. Wiele nieprawidłowości i chorób znacząco utrudnia uzyskanie ciąży, a mogą one być łatwo zdiagnozowane i skutecznie leczone.

W przypadku problemów z zajściem w ciążę na początku diagnozujemy i leczymy:

  • infekcje dróg moczowo – płciowych
  • zaburzenia metaboliczne
  • nieprawidłowości funkcji tarczycy
  • hiperprolaktynemię
  • zaburzenia regulacyjne w zakresie hormonów płciowych
  • zmiany w obrębie jamy macicy (więcej o histeroskopii tutaj)
Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Trwa rekrutacja: zapraszamy na zamknięte spotkania grupy wsparcia w formie on-line

dr-izabella-grzyb
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 5 października

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.