TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

Niezależnie czy dopiero zastanawiacie się nad poszukiwaniem pomocy, czy macie już za sobą długą drogę – wybór miejsca i ludzi, którym zdecydujecie się zaufać to zawsze wyzwanie. Podejmując decyzję dotyczącą miejsca leczenia warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów:

POZNAJ MIEJSCE , LUDZI I ICH PODEJŚCIE

Zawsze warto bliżej przyjrzeć się klinice, do której chcecie się wybrać oraz poznać zespół. Jeżeli w miejscu, nad którym się zastanawiacie, prowadzone są dni otwarte/spotkania informacyjne/warsztaty – skorzystajcie. To niepowtarzalna okazja, żeby poznać klinikę i jej zespół “od kuchni”, porozmawiać, zadać pytania, lub po prostu ocenić panującą w niej atmosferę.
Więcej o spotkaniach informacyjnych w Centrum Medycznym Macierzyństwo

Czytając opisy na stronie internetowej i opinie, zwróćcie uwagę co się za nimi kryje. Czy tekst na stronie to czysta reklama, czy za słowami jest coś więcej? Czy opisy próbują “sprzedać” miejsce i programy leczenia, czy stoi za nimi prawdziwa pasja i chęć pomocy?
Więcej o podejściu Centrum Medycznego Macierzyństwo

POTWIERDŹ DOSTĘPNOŚĆ LECZENIA

Niezależnie jaka droga leczenia przed Wami – warto wybrać miejsce, które ma pełne zaplecze możliwości. Nieważne, na którym etapie diagnostyki czy leczenia jesteście – nie chcecie być odsyłani z miejsca do miejsca w celu uzupełnienia badań, dodatkowych konsultacji specjalistycznych, czy bardziej zaawansowanych opcji leczenia. Zwróćcie uwagę, czy ośrodek, który wybieracie jest zarejestrowanym ośrodkiem wspomaganej prokreacji i bankiem komórek rozrodczych i zarodków – a więc posiada pozwolenie Ministerstwa Zdrowia, działa zgodnie z Ustawą o leczeniu niepłodności i jest regularnie kontrolowany. Sprawdźcie, jakie metody diagnostyczne i programy leczenia są w tym miejscu dostępne.
Więcej o opcjach leczenia w Centrum Medycznym Macierzyństwo

SPRAWDŹ SKUTECZNOŚĆ PROGRAMÓW LECZENIA

Na stronach klinik i w różnego rodzaju publikowanych raportach znajdziecie informacje na temat skuteczności. Warto jednak spojrzeć na nie krytycznie – co i jak dokładnie zostało policzone? Dla jakich grup wiekowych, technik, etapów leczenia? Czytając statystyki warto zwrócić szczególną uwagę na dane źródłowe i opis – tylko szczegółowo opisane liczby potwierdzają wiarygodność kliniki. Warto też zadać pytanie, w jaki sposób skuteczność kliniki jest na co dzień monitorowana i weryfikowana.
Więcej o skuteczności Centrum Medycznego Macierzyństwo

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Trwa rekrutacja: zapraszamy na zamknięte spotkania grupy wsparcia w formie on-line

dr-izabella-grzyb
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 5 października

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.