TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

Histeroskopia

Histeroskopia diagnostyczna to badanie, które umożliwia bardzo dokładną ocenę jamy macicy – jej kształtu, śluzówki (endometrium) oraz ujść jajowodowych. Badanie polega na wprowadzeniu do macicy, przez szyjkę macicy, cienkiego endoskopu. W czasie badania lekarz widzi na monitorze wnętrze macicy w dużym powiększeniu – jest w stanie zobaczyć wszystkie zmiany takie jak np. polipy, zrosty czy mięśniaki nawet jeśli są bardzo małych rozmiarów. Podczas badania można również pobrać materiał do późniejszych oznaczeń.

Kiedy i jak jest wykonywana?

Histeroskopia wykonywana jest na fotelu ginekologicznym w znieczuleniu miejscowym lub analgosedacji. Badanie wykonuje się w pierwszej połowie cyklu (po zakończeniu miesiączki).

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Trwa rekrutacja: zapraszamy na zamknięte spotkania grupy wsparcia w formie on-line

dr-izabella-grzyb
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 5 października

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.