USG ginekologiczne

Badanie ultrasonograficzne przezpochwowe jest wykonywane w celu oceny kształtu, wielkości i struktury macicy oraz endometrium (błony śluzowej, którą wyścielona jest jama macicy).

Pozwala również na ocenę lokalizacji, wielkości oraz aktywności jajników. W trakcie farmakologicznej stymulacji jajników, stosowanej w procedurach wspomaganego zapłodnienia, umożliwia ocenę przygotowania endometrium oraz ilości i stopnia dojrzałości pęcherzyków jajnikowych, w których dojrzewają komórki jajowe.

Badanie USG jest bezbolesne, może być wykonane w trakcie każdej wizyty ginekologicznej.

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Macierzyństwo leczy niepłodność w nowej rzeczywistości oferując już pełen zakres usług – zróbmy wspólny krok w dobrym kierunku!

99385.004 TFP SITRD Website Banner 1440x540_r1
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

pon 1 czerwca

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.