TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

Podczas wizyty w gabinecie lekarskim nie zawsze udaje się o wszystko zapytać. Koncentrujemy się na aktualnym postępowaniu, towarzyszy nam za dużo emocji lub po prostu jeszcze sami nie wiemy, co może budzić nasze wątpliwości. Dlatego też zespół kliniki TFP Fertility Macierzyństwo organizuje fizyczne i zdalne warsztaty oraz webinary tematyczne, podczas których nasi specjaliści z różnych dziedzin opowiadają o wszystkim, co z perspektywy przyszłego lub już podejmującego leczenie Pacjenta może mieć znaczenie.

Gwarantujemy, że na naszych spotkaniach znajdziesz przestrzeń do zadania wszelkich nurtujących Cię pytań. Wśród różnorodnych tematów poruszanych w ramach naszych autorskich i bezpłatnych spotkań z pewnością znajdzie się ten istotny dla Ciebie. Tematyka i formuła warsztatów (czyli informacja, czy jest to wydarzenie on-line/spotkanie w klinice) każdorazowo podawane są przy konkretnym wydarzeniu.

W ramach spotkań z zespołem TFP oferujemy następujące bezpłatne cykle wydarzeń:

Organizujemy też inne tematyczne wydarzenia edukacyjne, w tym spotkania z psychologiem. W każdym przypadku są to autorskie wystąpienia, którym towarzyszy sesja pytań i odpowiedzi. Możesz wówczas bezpośrednio, bezpłatnie poznać odpowiedzi na swoje zapytanie konkretnym specjalistą z naszej kliniki.

 

Zależy nam na utrzymaniu kameralnej atmosfery, dlatego liczba miejsc na każde wydarzenie jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Konieczna jest rejestracja możliwa poprzez kliknięcie na poniższe karty wydarzeń. Po uzupełnieniu danych otrzymasz szczegóły dotyczące Twojego uczestnictwa.

ZOBACZ KALENDARZ NASZYCH NADCHODZĄCYCH WYDARZEŃ:

poniedziałek, 16 sie 2021

Dowiedz się więcej o zapłodnieniu pozaustrojowym

Webinarium z embriologiem

Zaczynamy: od 17:30

Wydarzenie online

Fully Booked

środa, 18 sie 2021

Popołudnia dla płodności - jak możemy pomóc?

Wydarzenie w klinice

Zaczynamy: 18:30

TFP Fertility Macierzyństwo, ul. Białoprądnicka 7a, 31-221 Kraków

Fully Booked

wtorek, 14 wrz 2021

Co trzeba wiedzieć przed leczeniem in vitro?

Webinarium z embriologiem

Zaczynamy: od 17:30

Wydarzenie online

Fully Booked

wtorek, 5 paź 2021

Co trzeba wiedzieć przed leczeniem in vitro?

Webinarium z embriologiem

Zaczynamy: od 17:30

Wydarzenie online

Fully Booked
Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

„Każde spotkanie z Paniami sprawiało, że mam ciągłą chęć powrotu” – poznajcie bohaterki tej opinii

CMM_Iwona Kowalik, Justyna Majewska, Małgorzata Maciuszek, Katarzyna Marcinik, Elżbieta-Kędra Marciniak_Midwives
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

pon 16 sierpnia

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

0