TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

Podczas wizyty w gabinecie lekarskim nie zawsze udaje się o wszystko zapytać. Koncentrujemy się na aktualnym postępowaniu, towarzyszy nam za dużo emocji lub po prostu jeszcze sami nie wiemy, co może budzić nasze wątpliwości. Dlatego też zespół kliniki TFP Fertility Macierzyństwo organizuje fizyczne i zdalne warsztaty oraz webinary tematyczne, podczas których nasi specjaliści z różnych dziedzin opowiadają o wszystkim, co z perspektywy przyszłego lub już podejmującego leczenie Pacjenta może mieć znaczenie.

Gwarantujemy, że na naszych spotkaniach znajdziesz przestrzeń do zadania wszelkich nurtujących Cię pytań. Wśród różnorodnych tematów poruszanych w ramach naszych autorskich i bezpłatnych spotkań z pewnością znajdzie się ten istotny dla Ciebie. Tematyka i formuła warsztatów (czyli informacja, czy jest to wydarzenie on-line/spotkanie w klinice) każdorazowo podawane są przy konkretnym wydarzeniu.

W ramach spotkań z zespołem TFP oferujemy następujące nieodpłatne cykle wydarzeń:

 

I. Popołudnia dla płodności – jak możemy pomóc?

Są to cykliczne spotkania informacyjne, na których w swobodnej atmosferze można porozmawiać z reprezentantami naszej kliniki i poznać nas lepiej. W takim spotkaniu zawsze bierze udział osoba z wykształceniem medycznym oraz przedstawiciel kliniki mogący powiedzieć o organizacji indywidualnego planu leczenia, kosztach, dokumentach i ścieżce Pacjenta w naszym ośrodku. Uczestnicząc w „Popołudniu dla płodności” poznasz nas i nasze podejście!

Co zawiera program cyklu „Popołudnia dla płodności”?

 • opowiadamy o rekomendacjach i algorytmach w diagnostyce i leczeniu niepłodności,
 • omawiamy konkretne zagadnienia medyczne,
 • wyjaśniamy wątpliwości dotyczące samej procedury zapłodnienia pozaustrojowego i rozwoju zarodka,
 • przedstawiamy standardy opieki nad pacjentem w TFP
 • przedstawiamy nasze kliniki, ich zespołu, standardy działania i wnętrza
 • zapoznajemy Was z organizacją i możliwościami finansowania leczenia
 • pomagamy oswoić niepokoje i trudne emocje.

 

II. Warsztaty embriologiczne

Zapłodnienie pozaustrojowe budzi wiele obaw. Większość Par zastanawia się, jak przebiega procedura, ile trwa i kosztuje każdy z etapów, jaka jest efektywność leczenia, itd. Dr Marta Sikora-Polaczek – kierownik laboratorium embriologicznego w nasze klinice:

 • wyjaśnia, co się dzieje w laboratorium ”od komórki jajowej do zarodka”
 • zagląda wraz z Wami “przez okno” do laboratorium embriologicznego
 • odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśni wątpliwości dotyczące zapłodnienia in vitro
 • przedstawia dodatkowe możliwości jakie dają: monitoring rozwoju zarodków Primo Vision, diagnostyka preimplantacyjna PGS/PGD, IMSI, Assisted Hatching
 • przybliża proces kontaktu laboratorium z Parami, które zdecydowały się na zabieg in vitro
 • tłumaczy, jakie zasady wprowadza “Ustawa o leczeniu niepłodności”.

Warto skorzystać z tej dodatkowej możliwości zdobycia wiedzy.

 

III. Inne wydarzenia edukacyjne

To spotkania, podczas których specjaliści leczenia niepłodności z polskich i zagranicznych klinik TFP opowiadają o konkretnym, aktualnym zagadnieniu związanym z diagnostyką i leczeniem niepłodności, a także systemowych tematach mogących mieć wpływ na sytuację leczących się. W każdym przypadku jest to autorskie wystąpienie, któremu towarzyszy sesja pytań i odpowiedzi. Możesz wówczas bezpośrednio, bezpłatnie poznać odpowiedzi na swoje zapytanie.

 

Zobacz kalendarz naszych nadchodzących wydarzeń

UWAGA! Ponieważ zależy nam na utrzymaniu kameralnej atmosfery, liczba miejsc na każde wydarzenie jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. 

Sesja dla Pacjentów

5 konferencja „Niepłodność – droga do macierzyństwa”
5-konferencja-cmm

Warsztaty embriologiczne

Warsztaty embriologiczne
warsztaty-embriologiczne-cmm

Spotkania informacyjne

Spotkania informacyjne
cmm-spotkania-informacyjne-info
Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Trwa rekrutacja: zapraszamy na zamknięte spotkania grupy wsparcia w formie on-line

dr-izabella-grzyb
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 5 października

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.