Wioletta Satur - EMBRIOLOG KLINICZNY ESHRE

mgr Wioletta Satur

Absolwentka Wydziału Biologii UJ, specjalizacja Genetyka i Biologia Rozrodu. Wiedzę dotyczącą oceny i preparatyki nasienia zdobyła w zakładzie Genetyki UJ.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Pracowni Biologii Molekularnej Zakładu Biochemii Klinicznej Collegium Medicum UJ. W Centrum Medycznym Macierzyństwo przez lata zajmowała się diagnostyką laboratoryjną z zakresu andrologii m.in. komputerową analizą nasienia oraz badaniem fragmentacji chromatyny plemników. Rozszerza swoją wiedzę z zakresu embriologii uczestnicząc w sympozjach i konferencjach, w tym indywidualnym szkoleniu embriologicznym zorganizowanym przez Oxford Fertility Unit.

Posiada certyfikat ESHRE clinical embryologist.

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Radości oraz wzajemnej życzliwości na Święta Wielkanocne

wielkanoc-cmm
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 13 kwietnia

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.