Mariola Wantuch - KIEROWNIK ZESPOŁU, PEŁNOMOCNIK DS. KONTROLI JAKOŚCI

mgr Mariola Wantuch

Absolwentka wydziału Nauk o Zdrowiu kierunek Pielęgniarstwo na Akademii Świętokrzyskiej im. J. Kochanowskiego w Kielcach, ukończyła także studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie i Organizacja w Służbie Zdrowia na Akademii Świętokrzyskiej oraz studia podyplomowe w Instytucie Ekonomii i Zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie kierunek Zarządzanie i Audyt.

Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Szpitalu Wojewódzkim w Tarnowie na oddziale Otolaryngologii.

Uczestniczyła w licznych szkoleniach i konferencjach dotyczących profilaktyki chorób, bezpieczeństwa i higieny pracy, a także systemów zarządzania.

Ogromne doświadczenie zawodowe pozwala pełnić odpowiedzialną funkcję kierownika zespołu pielęgniarek i położnych. Jest również nieocenione w codziennej pracy z Pacjentkami i Pacjentami Centrum Medycznego Macierzyństwo.

Jako Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania Jakością oraz Audytor wewnętrzny ponosi odpowiedzialność za prawidłowość i efektywność wdrażania systemu jakości zgodnie z wymogami normy, weryfikację aktualizacje dokumentacji systemu jakości, doprowadzenie firmy do uzyskania i utrzymania certyfikatu systemu jakości.

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Nowa duńska klinika partnerska w The Fertility Partnership

klinika-invitro-dania
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

pon 7 września

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.