TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

Maria Barszcz - LABORATORIUM ANDROLOGICZNE I DIAGNOSTYCZNE

Maria-Barszcz

O mnie

Wybór mojego zawodu nie był przypadkowy. Od zawsze wiedziałam że będzie to zawód medyczny ponieważ pomoc innym ludziom daje mi ogromną satysfakcję. Cudownie jest patrzeć na łzy szczęścia i uśmiechnięte twarze naszych pacjentów, którym udało się przezwyciężyć problemy związane z niepłodnością i finalnie zostać rodzicami. Wierzę w wiedzę i umiejętności naszego zespołu CMM, który zawsze robi wszystko co tylko możliwe by spełnić największe marzenie naszych pacjentów – marzenie o rodzicielstwie. Prywatnie uwielbiam długie wycieczki rowerowe oraz spacery górskie, odpoczynek na łonie natury powoduje, że za każdym razem wracam z nową pozytywną energią i w pełni gotowa do działania.

Edukacja i doświadczenie

Jestem absolwentką Wydziału Biotechnologii na Uniwersytecie Rzeszowskim, kierunek Biotechnologia Analityczna. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu analityki medycznej Collegium Medicum UJ z tytułem diagnosty laboratoryjnego.
W Centrum Medycznym Macierzyństwo zajmuje się szeroko rozumianą diagnostyką laboratoryjną zarówno w zakresie badania nasienia (szeroki panel badań) jak i badań analitycznych z krwi, w szczególności hormonów, których analiza i oznaczenia jest kluczowe w procesie diagnostycznym i terapeutycznym w leczeniu niepłodności. Uczestniczę regularnie w konferencjach i kursach z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

„Staramy się o dziecko!” – nowy cykl spotkań on-line… nie o medycynie :)

Jakie są metody leczenia niepłodności?

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.