TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

Małgorzata Maciuszek - KIEROWNIK ZESPOŁU PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

CMM Midwife Team 2

O MNIE

Pracę jako pielęgniarka w TFP Fertility Macierzyństwo rozpoczęłam tuż po ukończeniu studiów w 2016 roku. Po zaznajomieniu się z dziedziną związaną z niepłodnością i technikami wspomaganego rozrodu wiedziałam, że z pewnością będę rozwijać się i pogłębiać swoją wiedzę z tego zakresu. Problemy związane z niemożnością poczęcia dziecka przez pary naszej kliniki należą do niezwykle delikatnych aspektów życia, stąd też do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie z należytą starannością, zrozumieniem i empatią. Największą satysfakcję i radość sprawiają mi informacje o dodatnim wyniku testu ciążowego naszych pacjentek, a ostatecznie, kiedy wspólnie możemy cieszyć się oglądając zdjęcia narodzonego cudu. Nie ma nic piękniejszego niż świadomość, że spełnienie najważniejszego pragnienia pacjentów jest jednocześnie sukcesem pracy całego naszego zespołu.

W wolnych chwilach podróżuję i korzystam z uroków nowo poznanych miejsc. Lubię aktywnie spędzać czas jeżdżąc na rowerze, a także ćwiczyć jogę, która pomaga mi się zrelaksować i wyciszyć.

 

EDUKACJA I DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum – kierunek pielęgniarstwo. W 2020 roku ukończyła studia magisterskie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ- kierunek Zarządzanie ze specjalnością Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. 

Stale podnosi swoje kwalifikacje. Posiada certyfikat ESHRE – Medically Assisted Reproduction Nurse/Midwife zdając egzamin jako pierwsza pielęgniarka w Polsce w 2021 roku. Ukończyła m.in kurs w zakresie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki, kurs endoskopii dla pielęgniarek, a także kursy RKO oraz EKG. Regularnie uczestniczy w konferencjach z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności.  Jest członkiem ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology).

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Trwa rekrutacja: zapraszamy na zamknięte spotkania grupy wsparcia w formie on-line

dr-izabella-grzyb
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 5 października

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.