lek. med. Krzysztof Mirocki - GINEKOLOG-POŁOŻNIK

lek. med. Krzysztof Mirocki

O mnie

Zawsze podkreślam wagę swojego pierwszego spotkania z pacjentami, ich pierwszej u mnie wizyty. To właśnie podczas niej następuje odblokowanie się pary, która czuje, że biorę współodpowiedzialność za rozwiązanie ich sytuacji. Wielokrotnie już sam ten proces pomaga i przekłada się na rezultaty leczenia.

Fachowość połączona z opieką – to dwa elementy, którymi rozbudzam motywację swoich pacjentów. Nasze kontakty często mają również swą mniej formalną stronę. Wyznaję zasadę, że dla powodzenia leczenia para musi mieć wsparcie w lekarzu przez cały czas jego trwania.

Odkąd pamiętam wszystkie pary, którym pomogłem przesyłają mi zdjęcia swoich narodzonych dzieci. Towarzyszą temu szczere, często wzruszające słowa pod moim adresem. Sądzę, że właśnie te chwile, te zdjęcia powodują, że kocham to, co robię.

W wolnych chwilach jeżdżę na nartach i gram w siatkówkę. Mam też licencję kierowcy rajdowego, aczkolwiek czynny udział w wyścigach to już pieśń przeszłości. Dziś zdecydowanie bardziej pasjonują mnie motocykle.

Edukacja i doświadczenie zawodowe

Absolwent Collegium Medicum UJ, specjalista ginekolog-położnik z bardzo dużym doświadczeniem. Przez 11 lat pracował w Szpitalu Specjalistycznym im. G. Narutowicza w Krakowie na Oddziale Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży zdobywając doświadczenie ginekologiczne i położnicze, od 10 lat niesie pomoc pacjentom Centrum Medycznego Macierzyństwo.

Posiada szeroką wiedzę i praktykę zawodową z zakresu ultrasonografii. Zdobył certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz certyfikat The Fetal Medicine Foundation w Londynie. Szkolił się też m.in. w Klinice Ginekologii Akademii Medycznej w Poznaniu, Szpitalu Bielańskim im. ks. J. Popiełuszki w Warszawie oraz Mazurskiej Szkole Ultrasonografii.

Aktywnie uczestniczy w corocznych kongresach Europejskiego Towarzystwa ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology), Serono Symposia International, jak również w szkoleniach organizowanych w Centrum Medycznym Macierzyństwo.

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Nowa duńska klinika partnerska w The Fertility Partnership

klinika-invitro-dania
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 6 października

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.