TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

dr n. med. Bartosz Rajs - GINEKOLOG-POŁOŻNIK

Fot. Jakub Włodek Agencja Gazeta(1)

O mnie

W codziennej praktyce stawiam na indywidualne podejście i partnerskie relacje z pacjentami. Uważam, że pacjenci powinni aktywnie uczestniczyć w procesie decyzyjnym, dlatego wszystkie możliwości terapeutyczne oraz ścieżki postępowania szczegółowo omawiam i wspólnie z pacjentami staram się wybrać tę optymalną dla danej pary. Decyzje terapeutyczne podejmuję w poszanowaniu do zasad EBM (evidence based medicine) czyli medycyny opartej na faktach.

Praca w mojej specjalizacji wiąże się z nieustannym procesem kształcenia i daje dodatkową motywację do utrzymywania stanu wiedzy na jak najbardziej aktualnym poziomie.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem oraz miłośnikiem i posiadaczem dwóch kotów.

Edukacja i doświadczenie zawodowe

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizację z zakresu Położnictwa i Ginekologii uzyskałem odbywając szkolenie w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Postępowanie opieram na najnowszych standardach medycznych oraz aktualnych wytycznych.
Staram się stale rozwijać swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach.

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Trwa rekrutacja: zapraszamy na zamknięte spotkania grupy wsparcia w formie on-line

dr-izabella-grzyb
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 5 października

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.