TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

lek. med. Agnieszka Pyla-Roland - GINEKOLOG-POŁOŻNIK

Agnieszka Pyla Roland zdjecie

O mnie

W mojej pracy z pacjentami najważniejsze są dla mnie wzajemna szczerość i  zaufanie. Wierzę, że dojrzała, partnerska relacja, oparta z jednej strony na wiedzy medycznej, którą dysponuję, a z drugiej strony na otwartości i chęci współpracy pacjenta, jest podstawą sukcesu terapeutycznego.

W trakcie wizyty dbam o to, by moi pacjeni mogli poczuć się swobodnie oraz by rozwiać w jasny sposób wszelkie wątpliwości. Wiem, jak istotne jest poczucie bycia objętym empatyczną, profesjonalną opieką na drodze do rodzicielstwa – staram się z zaangażowaniem zapewnić ją moim pacjentom.

W wolnym czasie realizuję kolejne podróżnicze marzenia oraz szlifuję umiejętności gry w tenisa, jazdy na nartach i wspinaczki.

Prowadzę konsultacje również w języku angielskim i języku francuskim.

 

Edukacja oraz doświadczenie zawodowe

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalistą w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Szkolenie specjalizacyjne realizowałam w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie oraz w Oddziale Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie.
Doświadczenie kliniczne zdobyłam również na stypendiach na University of Rochester Medical Center w Stanach Zjednoczonych oraz Universite Lille 2 Droit et Sante we Francji, a także w trakcie staży klinicznych w Maroku, Indonezji oraz Libanie.

Dbam o ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, uczestnicząc w licznych specjalistycznych kursach i konferencjach, w tym z zakresu ultrasonografii ginekologicznej i diagnostyki i leczenia niepłodności.

Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology.

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

„Staramy się o dziecko!” – nowy cykl spotkań on-line… nie o medycynie :)

Jakie są metody leczenia niepłodności?
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 26 października

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.