TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

dr Tomasz Bazański - GINEKOLOG-POŁOŻNIK

dr Tomasz Bazański

O mnie

Pracę z niepłodną parą stawiam sobie jako największe zawodowe wyzwanie. Jako ojciec dwójki wspaniałych dzieci, doskonale zdaje sobie sprawę, iż macierzyństwo choć bywa trudne, niezwykle ubogaca i daję ogromną radość i satysfakcję. Zatem z pełnym zaangażowaniem staram się pomóc pacjentom aby sami mogli doświadczyć tej niezwykłej przygody, jednocześnie spełniając niejednokrotnie swoje największe życiowe marzenie. Za klucz do sukcesu poczytuje partnerskie, empatyczne i wieloaspektowe podejście do problemu z poszanowaniem godności i oczekiwań pacjentów oraz ich współuczestnictwo w procesie decyzyjnym i terapeutycznym.

Edukacja i doświadczenie zawodowe

Jestem lekarzem specjalistą ginekologii i położnictwa z stopniem naukowym doktora. Ukończyłem Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe i naukowe zdobywałem w Oddziale Ginekologii i Położnictwa z Onkologią Szpitala Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie oraz w Instytucie Fizjologii Człowieka krakowskiej AWF. Szczególną uwagę zwracam na ustawiczny proces samokształcenia, czego wyrazem jest udział w licznych kursach szkoleniowych oraz sympozjach naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Posiadam szeroki zakres kompetencji w zakresie ultrasonografii, diagnostyki prenatalnej oraz kolposkopii, potwierdzonych umiejętnościami praktycznymi oraz certyfikatami towarzystw naukowych m.in. Fundacji Medycyny Płodowej w Londynie, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy. Jestem aktywnym członkiem wielu towarzystw naukowych polskich i międzynarodowych.

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Trwa rekrutacja: zapraszamy na zamknięte spotkania grupy wsparcia w formie on-line

dr-izabella-grzyb
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 5 października

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.