TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

dr n. med. Leszek Bergier - KIEROWNIK PRACOWNI ANALITYKI MEDYCZNEJ - ANDROLOG

dr-leszek-bergier

O mnie

Na co dzień obserwuję, jak mężczyźni wspierają swoje partnerki w procesie leczenia. Moją misją jest pomóc mężczyźnie zadbać o jego zdrowie i płodność – nie dopuścić by pozostał na drugim planie.

Mężczyzna częstokroć lepiej dba o swoje auto, niż o własne zdrowie. I to właśnie zmieniam, mówiąc im: „Jeśli ma Pan być ojcem, to proszę być zdrowym ojcem, być nim w pełni i spełniać się w każdej z życiowych ról”.

Wywodzę się z wojskowego środowiska medycznego. Dzięki mundurowi brałem udział w misjach pokojowych ONZ w Egipcie i Syrii.

Kocham podróże i obcowanie z przyrodą, a moją największą pasją jest ogród i jego pielęgnacja. To właśnie wtedy całkowicie się wyciszam i nabieram energii, którą tak chętnie przekazuję potem swoim pacjentom.

Edukacja i doświadczenie zawodowe

Ukończył renomowaną Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz diagnostyki laboratoryjnej. Ma szerokie doświadczenie zawodowe. Pracował na stanowiskach Kierownika Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, konsultanta wojewódzkiego ds. diagnostyki laboratoryjnej i kierownika poradni hematologicznej.

Członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Polskiego Towarzystwa Menopauzy i&nsbp;Andropauzy, Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej, Kolegium Medycyny Laboratoryjnej, Krajowej Izby Diagnostyki Laboratoryjnej, Krajowej Izby Lekarskiej oraz założyciel i przewodniczący Sekcji Andrologicznej przy PTDL.

Dr Bergier jest specjalistą cenionym za granicami Polski, brał udział w misjach pokojowych ONZ w Egipicie i Syrii. Częsty gość międzynarodowych konferencji i sympozjów, gdzie występuję w roli eksperta w dziedzinie andrologii (m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim w Salzburgu w Austrii, Klinice Ginekologii i Położnictwa w Białymstoku).

Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu andrologii m. in. w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz na forum Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej.

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Trwa rekrutacja: zapraszamy na zamknięte spotkania grupy wsparcia w formie on-line

dr-izabella-grzyb
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 5 października

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.