TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

dr n. med. Katarzyna Olszak-Wąsik - GINEKOLOG-POŁOŻNIK

dr-n-med-Katarzyna-Olszak-Wasik

O mnie

Leczenie niepłodności stało się moja pasją. Angażuję się w to, co robię całym sercem . W zawodzie lekarza niezmiernie ważna jest determinacja ale i również pokora. Rozumiem moje pacjentki, bo sama jestem mamą i wiem jak trudna, a czasem długa może być droga do odpowiedzialnego i dojrzałego macierzyństwa. Z moimi pacjentami buduję dobre relacje- stawiam na wzajemne zrozumienie i zaufanie, a decyzje odnośnie leczenia zawsze podejmujemy wspólnie.
Mój pęd do wiedzy powoduje, że regularnie uczestniczę w konferencjach i dodatkowych szkoleniach by stale podnosić swoje kompetencje.

Lubię czytać, podróżować. Jeżdżę na nartach i gram w tenisa. W moim domu mieszka kot i pies, na równych prawach z resztą domowników ;-).

Edukacja i doświadczenie zawodowe

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Szkolenie specjalizacyjne realizowałam w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej, gdzie od kilku lat prowadzę również zajęcia ze studentami. Z wyróżnieniem obroniłam pracę doktorską dotyczącą tematu męskiej niepłodności. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażach i wizytach w ośrodkach ginekologicznych także poza granicami kraju (Dania, Hiszpania, USA, Belgia). Ukończyłam studia podyplomowe z zarządzania w ochronie zdrowia a niedawno rozpoczęłam specjalizację z genetyki klinicznej.
Jestem autorka i współautorką licznych publikacji i opracowań naukowych.

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Trwa rekrutacja: zapraszamy na zamknięte spotkania grupy wsparcia w formie on-line

dr-izabella-grzyb
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 5 października

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.