dr n. med. Jakub Wyroba - GINEKOLOG-POŁOŻNIK

dr-jakub-wyroba

O mnie

Największym zaskoczeniem w pracy lekarza była dla mnie ilość czasu, jaką trzeba dać od siebie pacjentowi. Nigdy nie przypuszczałem, że aż tak dużo go potrzeba, aby pacjent poczuł się dobrze i pewnie w relacji z lekarzem.

Traktuję swoich pacjentów jak bliskie mi osoby, którym ze wszystkich sił pragnę pomóc. Nigdy nie stawiam siebie ponad pacjentem. Z wieloma jestem po imieniu, co ułatwia rozmowę o sprawach dla nich najważniejszych.

Mój kontakt z pacjentami nigdy nie ogranicza się wyłącznie do konsultacji w gabinecie. Podkreślają, że cenią sobie indywidualność relacji ze mną – fakt, że daję im wsparcie nie tylko podczas wizyty. Dla mnie relacja lekarz – pacjent trwa tak naprawdę cały czas.

W czasie wolnym żegluję – regaty są ważną częścią mojego życia i prawdziwą pasją. Regularnie biorę udział w Mistrzostwach Europy w klasie HOBIE-CAT 16, a nie tak dawno udało mi się również przepłynąć Atlantyk.

Edukacja i doświadczenie zawodowe

W Krakowie uczęszczał do Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, w Belgii skończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Antwerpii. W 2009 roku ukończy staż na Oddziale Endoskopii Ginekologicznej University of Bari we Włoszech uzyskując wyróżniające wyniki. Od tego czasu koncentruje się na doskonaleniu wiedzy w zakresie histeroskopii ambulatoryjnej i operacyjnej.

Członek ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology) oraz ASRM (American Society for Reproductive Medicine). Czerpie z doświadczeń lekarzy i naukowców z całego świata. Odbył liczne staże w najbardziej doświadczonych oraz najlepszych europejskich (Oxford Fertility Unit, IVI Madrit) i amerykańskich (Boston IVF) ośrodkach zajmujących się programami zapłodnienia pozaustrojowego.

W Klinice Endokrynologii Ginekologicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie rozwija zamiłowanie do pracy naukowej i dydaktycznej.

W Centrum Medycznym Macierzyństwo niesie pomoc parom z ograniczoną płodnością.

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

In vitro w czasach COVID-19 – porady eksperta The Fertility Partnership

tfp
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

pon 27 kwietnia

warsztaty-dla-pacjentow-cmm-foot

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane: