dr n. med. Anna Knafel - GINEKOLOG-POŁOŻNIK, SPECJALISTA ENDOKRYNOLOGII GINEKOLOGICZNEJ I ROZRODCZOŚCI

dr-anna_knafel

O mnie

Każda para jest dla mnie unikalną i indywidualną historią, a obrana ścieżka leczenia to zawsze niepowtarzalny scenariusz. Sztuka w tym, aby go napisać… Wierzę, że kluczem do tego jest równowaga pomiędzy przyjacielską relacją z pacjentem a naukową obiektywnością.

Jestem zwolenniczką zdrowego, wypośrodkowanego zaangażowania obydwu stron w proces leczenia. Mój pacjent nigdy nie jest pominięty w procesie decyzyjnym. Moją rolą jest wnikliwa analiza wszystkich dostępnych informacji i wypracowanie wspólnie z pacjentem właściwego planu, który dzięki temu będzie z zaangażowaniem wcielany w życie.

Od 15 lat moją pasją jest bieganie. Biorę udział w maratonach, a ostatnio trenuję także triathlon. Na swoim koncie mam udział m.in. w maratonach w Chicago i Paryżu.

Leczenie niepłodności bardzo często przypomina bieg. Bywa, że jest to sprint, w którym krótkotrwały wysiłek i zaangażowanie szybko doprowadza nas do mety. Zdarza się jednak, że jest to maraton. Potrzebny jest wtedy ktoś, kto podpowie, jak przygotować się do biegu, później jak właściwie biec, kiedy złapać oddech, a kiedy przyspieszyć.

Edukacja i doświadczenie zawodowe

Absolwentka Collegium Medicum UJ. Do 2014 roku związana z Katedrą Collegium Medicum Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie jako nauczyciel akademicki. W 2007 roku uzyskała nostryfikację dyplomu w Stanach Zjednoczonych.

Swoje doświadczenie kliniczne zdobywała pracując w Oddziale Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Jest doświadczonym specjalistą w zakresie ultrasonografii położniczej, ginekologicznej i onkoginekologicznej. Posiada m.in. certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz certyfikat Fetal Medicine Foundation w Londynie. W 2014 r. zdobyła prestiżową nagrodę im. A. Respondka w dziedzinie echokardiografii płodowej.

Jest autorem i współautorem publikacji naukowych oraz członkiem wielu towarzystw naukowych polskich i międzynarodowych.

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

In vitro w czasach COVID-19 – porady eksperta The Fertility Partnership

tfp
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

pon 30 marca

warsztaty-dla-pacjentow-cmm-foot

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane: