TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

Agnieszka Lutosławska - Rejestracja medyczna

agnieszka-lutoslawska

O mnie

Praca, odkąd pamiętam, była bardzo ważnym elementem mojego życia. Nie wyobrażam sobie życia bez pracy, a pracy bez profesjonalnego do niej podejścia i pełnego zaangażowania. Życzliwość, odpowiedzialność oraz lojalność to inne cechy, które są dla mnie niezmiernie ważne w pracy i poza nią. Lubię kontakt i pracę z ludźmi.

Edukacja oraz doświadczenie zawodowe

Jestem absolwentką Wydziału Filozoficznego Instytutu Pedagogiki UJ. W Centrum Macierzyństwo pracuję od czerwca 2016 roku na stanowisku Kierownik ds. Administracji i Sekretariatu. Do moich obowiązków należy nadzór nad pracą zespołu rejestracji medycznej, kontakt z Pacjentami oraz zajmowanie się wszelkimi sprawami administracyjnymi Centrum. Wcześniej przez 11 lat pracowałam w Grupie Luxmed zaczynając od stanowiska recepcyjnego, a kończąc na stanowisku kierownika Działu Obsługi Pacjenta w największej placówce tej grupy medycznej. Odpowiedzialna byłam za dobrą organizację pracy kilkunastu pracowników, kontakt z personelem medycznym oraz nadzór nad grafikami lekarskimi oraz dokumentacją medyczną. Byłam i jestem cenionym przez współpracowników członkiem zespołu, który wspierał swoich podwładnych oraz z zaangażowaniem rozwiązywał trudne sytuacje.
Swoje kwalifikacje podnoszę uczestnicząc w wielu kursach doszkalających takich, jak: „Coaching – Wdrażanie standardów obsługi klienta”, „Jak komunikować i wdrażać Pozamedyczne Standardy Obsługi Pacjenta”, „Coaching menedżerski”, „Komunikacja z pacjentem w usłudze medycznej”, „Akademia Menedżera I i II”, „Prawo Medyczne”, „Obsługa klienta-techniki pracy z trudnym pacjentem”, „Umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku”, „Negocjacje” oraz „Zasady profesjonalnej obsługi pacjenta/klienta”.

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Trwa rekrutacja: zapraszamy na zamknięte spotkania grupy wsparcia w formie on-line

dr-izabella-grzyb
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 5 października

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.