TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

Lekarze

dr n. med. Wojciech Kolawa - DYREKTOR MEDYCZNY - GINEKOLOG-POŁOŻNIK-ONKOLOG

dr n. med. Wojciech Kolawa

Pierwsze dzieci, którym pomogłem pojawić się na tym świecie dzięki technice IVF, mają już ponad 20 lat. Są dorosłe i realizują własne marzenia. Jestem dumny, że miałem szansę pomagania tak wielu rodzinom.

Po wielu latach pracy i doświadczeń, tak samo jak pierwszego dnia, wciąż jestem ciekawy ludzi. Interesuje mnie ich motywacja, zależy mi, aby rozumieli swoją sytuację i dzięki temu podejmowali właściwe wybory.

Bardzo cenię sobie pracę z pacjentami świadomymi. Takimi, którzy chcą być partnerami w leczeniu, którzy gotowi są podejmować kluczowe decyzje o sobie. Wielokrotnie bywa tak, że pacjent ma kilka dróg wyboru, a medycyna nie daje jednoznacznej odpowiedzi, którą z nich wybrać. Wówczas liczy się moje doświadczenie oraz konkretna sytuacja życiowa pacjenta.

Więcej »

Prof. dr hab. med. Robert Jach - GINEKOLOG-POŁOŻNIK-ENDOKRYNOLOG-ONKOLOG

Jach2

Profesor Robert Jach posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, poparte nie tylko niezwykle bogatą praktyką kliniczną, ale także licznymi szkoleniami i zagranicznymi stażami naukowo-klinicznymi. Pełni obecnie rolę kierownika Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, jest również konsultantem wojewódzkim w zakresie endokrynologii ginekologicznej.

Więcej »

lek. med. Małgorzata Zembala-Szczerba - GINEKOLOG-POŁOŻNIK

lek. med. Małgorzata Zembala-Szczerba

Wybierając Położnictwo i Ginekologię brałam pod uwagę możliwości, jakie daje mi ta specjalizacja, jak wiele ścieżek rozwoju stoi przede mną otworem. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, jak dużo można, a przede wszystkim jak dużo chce się dać od siebie.

W procesie terapeutycznym najważniejszym wydaje się być wiedza oparta na faktach. Okazuje się jednak, że dopiero nawiązanie swoistej linii porozumienia z pacjentami i wzajemne zrozumienie są podstawą pełnego sukcesu. Wybór odpowiedniego rozwiązania nie zawsze wydaje się oczywisty i często związany z obraniem ścieżki dłuższej i bardziej zawiłej, ale najlepszą gratyfikacją jest wspólna radość z tego, co udało się razem osiągnąć.

Więcej »

dr Tomasz Bazański - GINEKOLOG-POŁOŻNIK

dr Tomasz Bazański

Pracę z niepłodną parą stawiam sobie jako największe zawodowe wyzwanie. Jako ojciec dwójki wspaniałych dzieci, doskonale zdaje sobie sprawę, iż macierzyństwo choć bywa trudne, niezwykle ubogaca i daję ogromną radość i satysfakcję. Zatem z pełnym zaangażowaniem staram się pomóc pacjentom aby sami mogli doświadczyć tej niezwykłej przygody, jednocześnie spełniając niejednokrotnie swoje największe życiowe marzenie.

Za klucz do sukcesu poczytuje partnerskie, empatyczne i wieloaspektowe podejście do problemu z poszanowaniem godności i oczekiwań pacjentów oraz ich współuczestnictwo w procesie decyzyjnym i terapeutycznym.

Więcej »

dr n. med. Katarzyna Olszak-Wąsik - GINEKOLOG-POŁOŻNIK

dr-n-med-Katarzyna-Olszak-Wasik

Leczenie niepłodności stało się moja pasją. Angażuję się w to, co robię całym sercem . W zawodzie lekarza niezmiernie ważna jest determinacja ale i również pokora. Rozumiem moje pacjentki, bo sama jestem mamą i wiem jak  trudna, a czasem długa może być droga do odpowiedzialnego i dojrzałego macierzyństwa. Z moimi pacjentami buduję dobre relacje- stawiam na wzajemne zrozumienie i zaufanie, a decyzje odnośnie leczenia zawsze podejmujemy wspólnie.

Więcej »

dr n. med. Anna Knafel - GINEKOLOG-POŁOŻNIK, SPECJALISTA ENDOKRYNOLOGII GINEKOLOGICZNEJ I ROZRODCZOŚCI

dr-anna_knafel

Każda para jest dla mnie unikalną i indywidualną historią, a obrana ścieżka leczenia to zawsze niepowtarzalny scenariusz. Sztuka w tym, aby go napisać… Wierzę, że kluczem do tego jest równowaga pomiędzy przyjacielską relacją z pacjentem a naukową obiektywnością.

Jestem zwolenniczką zdrowego, wypośrodkowanego zaangażowania obydwu stron w proces leczenia. Mój pacjent nigdy nie jest pominięty w procesie decyzyjnym. Moją rolą jest wnikliwa analiza wszystkich dostępnych informacji i wypracowanie wspólnie z pacjentem właściwego planu, który dzięki temu będzie z zaangażowaniem wcielany w życie.

Więcej »

lek. med. Jerzy Przybycień - GINEKOLOG-POŁOŻNIK

lek. med. Jerzy Przybycień

Usłyszałem pewnego dnia cytat, który brzmiał mniej więcej tak: “Człowieka może coś interesować lub może być w coś zaangażowanym. Kiedy go coś interesuje, robi to tylko wtedy, gdy jest mu z tym wygodnie. Z kolei kiedy jest w coś zaangażowany, wówczas nie istnieją dla niego żadne wymówki – liczą się wyłącznie rezultaty.”

Jestem lekarzem do maksimum zaangażowanym w swoją pracę – w myśl powyższego stwierdzenia. Nie gdzie indziej jak w gabinecie spędzam kilkanaście godzin niemalże każdego dnia. Pomoc jak największej ilości par już dawno przestała być moim zawodowym celem, stając się z czasem celem osobistym.

Więcej »

lek. med. Bartosz Rajs - GINEKOLOG-POŁOŻNIK

lek-med-bartosz-rajs

W codziennej praktyce stawiam na indywidualne podejście i partnerskie relacje z pacjentami. Uważam, że pacjenci powinni aktywnie uczestniczyć w procesie decyzyjnym, dlatego wszystkie możliwości terapeutyczne oraz ścieżki postępowania szczegółowo omawiam i wspólnie z pacjentami staram się wybrać tę optymalną dla danej pary.

Więcej »

dr n. med. Leszek Bergier - KIEROWNIK PRACOWNI ANALITYKI MEDYCZNEJ - ANDROLOG

dr-leszek-bergier

Na co dzień obserwuję, jak mężczyźni wspierają swoje partnerki w procesie leczenia. Moją misją jest pomóc mężczyźnie zadbać o jego zdrowie i płodność – nie dopuścić by pozostał na drugim planie.

Mężczyzna częstokroć lepiej dba o swoje auto, niż o własne zdrowie. I to właśnie zmieniam, mówiąc im: „Jeśli ma Pan być ojcem, to proszę być zdrowym ojcem, być nim w pełni i spełniać się w każdej z życiowych ról”.

Więcej »

dr n. med. Magdalena Janeczko - SPECJALISTA GENETYKI KLINICZNEJ

Dr n. med. Magdalena Anna Janeczko

W kontakcie z pacjentami staram się być kompetentna i rzetelna, ale zdaję sobie sprawę, że za każdym problemem medycznym leży ludzkie cierpienie. Dlatego w relacji z pacjentami staram się być przede wszystkim człowiekiem i okazywać empatię. Z rodzinami wielu diagnozowanych przez mnie pacjentów łączy mnie wieloletnia sympatia.

Jako lekarz genetyk i pediatra, a prywatnie mama, zdaję sobie sprawę jakim darem jest posiadanie zdrowego dziecka. Swoją wiedzą staram się pomóc innym w osiągnięciu tego celu.

Więcej »

dr n. zdr. Izabella Grzyb - PSYCHOLOG KLINICZNY

dr-izabella-grzyb

Jako psycholog kliniczny i psychoterapeuta spędzam wiele godzin na słuchaniu ludzi, jestem dopuszczana do osobistych, trudnych doświadczeń i przeżyć. Tu, w Macierzyństwie, z którym współpracuję od ponad 10 lat, towarzyszę pacjentom i parom w ich bardzo intymnym kawałku życia. Te historie nierzadko poruszają. Każda osoba, każda para to odrębna opowieść o często dramatycznym doświadczeniu walki o dziecko. Historia, która zmienia życie.

W mojej pracy koncentruję się na pomaganiu, gdzie u samego podłoża jest wysłuchanie, zrozumienie, empatia. Dopiero w dalszej kolejności może to być zmiana – przeżywania i rozumienia swoich trudności przez pacjenta. Zmiana, które może być rozwojem i która może realnie zmienić życie.

Więcej »

lek. med. Piotr Machota - RADIOLOG

lek. med. Piotr Machota

O mnie

Jestem diagnostą, który nie tylko kocha swoją pracę, ale przede wszystkim wie, po co ją wykonuje. Mam pełną świadomość swojej roli na ścieżce leczenia naszych pacjentów – roli, od której tak naprawdę wszystko się zaczyna.

Dostarczam szczegółowe i precyzyjne dane lekarzom Macierzyństwa, w formule jakiej oczekują, by jak najszybciej przełożyć je na kluczowe dla pacjentów decyzje.

Więcej »

Embriolodzy

Marta Sikora-Polaczek - KIEROWNIK EMBRIOLOGII i BKRiZ

dr-marta-sikora-polaczek

W Centrum Medycznym Macierzyństwo od 10 lat zajmuje się embriologią, cały czas poszerzając swoją wiedzę podczas międzynarodowych konferencji i szkoleń. We wrześniu 2014 roku ukończyła zorganizowany przez Oxford Fertility Unit indywidualny program szkoleniowy „IVF Laboratory Management and Quality Control”

Więcej »

Marcin Marciniak - EMBRIOLOG KLINICZNY ESHRE

dr Marcin Marciniak

Wiedzę i praktyczne doświadczenie w ocenie i preparatyce nasienia zdobył w Zakładzie Genetyki i Ewolucjonizmu UJ podczas studiów doktoranckich. Niezbędne umiejętności w zakresie procedur wspomaganego rozrodu (ICSI, IMSI) uzyskał w Instytucie Nauk Rozrodczych w Oxfordzie.

Więcej »

Wioletta Satur - EMBRIOLOG KLINICZNY ESHRE

mgr Wioletta Satur

Absolwentka Wydziału Biologii UJ, specjalizacja Genetyka i Biologia Rozrodu. Wiedzę dotyczącą oceny i preparatyki nasienia zdobyła w zakładzie Genetyki UJ.

Więcej »

Rejestracja medyczna

Agnieszka Lutosławska

agnieszka-lutoslawska

Praca, odkąd pamiętam, była bardzo ważnym elementem mojego życia. Nie wyobrażam sobie życia bez pracy, a pracy bez profesjonalnego do niej podejścia i pełnego zaangażowania. Życzliwość, odpowiedzialność oraz lojalność to inne cechy, które są dla mnie niezmiernie ważne w pracy i poza nią. Lubię kontakt i pracę z ludźmi.

Więcej »

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Silniejszy partner to większe szanse na sukces

CMM_zmiana_logo
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 1 czerwca

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.