TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

Wyrażenie „bezpłodność”, jako całkowita niemożność posiadania dzieci, znikło już praktycznie z codzienności lekarskiej. Za to coraz więcej par doświadcza problemu „niepłodności” – czyli niemożliwości zajścia w ciążę w określonym czasie. Oznacza to, że większości par, dzięki współczesnej wiedzy i możliwościom medycyny, można pomóc.

Nasze podejście to przede wszystkim indywidualny program diagnostyki i leczenia

Dla nas „niepłodność” to nie choroba – to droga, którą razem z Wami przejdziemy.

Wiemy, że diagnostyka i leczenie niepłodności pochłania nieraz znaczną część Waszego życia – dużo więcej czasu i emocji, niż pierwotnie zakładaliście. Korzystając z naszej wiedzy, wsparcia i doświadczenia będziecie w stanie płynnie przejść przez proces leczenia.

Na pierwszej wizycie postaramy się jak najlepiej poznać Waszą historię i zaproponować optymalne w waszym wypadku postępowanie.

Dla każdej pary zaproponujemy indywidualną ścieżkę leczenia, opartą na algorytmach postępowania w niepłodności, ale dostosowaną do Waszej sytuacji, oczekiwań i możliwości.

Szanujemy wolę i światopogląd Pacjentów

Wszystkie proponowane przez nas metody leczenia są szczegółowo wyjaśniane i uzasadniane. Szanujemy przy tym Waszą wolę i światopogląd. Szanujemy także Wasz czas – postaramy się, aby każda wizyta i badanie miały precyzyjny cel.

Zachowujemy transparentność kosztów

Wiemy, że leczenie niepłodności nie jest tanie. Koszty wszystkich badań i wizyt znajdują się w naszym cenniku – zawsze będziecie wiedzieć za co i ile płacicie. Jeżeli konieczne okaże się zastosowanie technik wspomaganego rozrodu – zaproponujemy przejrzyste programy leczenia.

Jesteśmy nastawieni na sukces, ale nie boimy się porażki

Uważnie monitorujemy naszą skuteczność i cieszymy się każdymi kolejnymi narodzinami. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie zawsze osiągniemy sukces. Naszym celem jest, aby podejmując decyzję o zakończeniu leczenia, niezależnie od jego efektów, Pacjenci byli pewni, że dołożyliśmy najwyższej staranności i zrobiliśmy wszystko co powinniśmy, aby im pomóc.

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

„Staramy się o dziecko!” – nowy cykl spotkań on-line… nie o medycynie :)

Jakie są metody leczenia niepłodności?
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 26 października

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.