10 powodów,
dla których warto nam zaufać

Jesteśmy najlepszą kliniką leczenia niepłodności w Małopolsce

A także jedną z 10 najlepszych klinik in vitro w Polsce według rankingu przeprowadzonego przez Gazetę Wyborczą we wrześniu 2015 roku.

Jesteśmy niezwykle skuteczni

Ponad 50% naszych pacjentek zachodzi w ciążę w ramach jednego cyklu leczenia. Stale podnosimy swoją efektywność, co przekłada się na wzrost liczby pacjentów i rekomendacji z ich strony.

Jedyni w Polsce należymy do grupy The Fertility Partnership

Centrum Medyczne Macierzyństwo jest jedyną w Polsce kliniką, która należy do grupy The Fertility Partnership z siedzibą w Oxfordzie. Dzięki temu zespół lekarzy jest stale na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie leczenia niepłodności. Diagnostyka, a później leczenie pacjentów odbywa się zawsze z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i osiągnięć naukowych.

Mamy światowy poziom embriologii w Krakowie

Diagnostyka zarodków (PGS/PGD) odbywa się m.in. we współpracy z laboratorium genetycznym Reprogenetics – światowym liderem w zakresie diagnostyki przedimplantacyjnej. Ponadto w ramach procedury zapłodnienia pozaustrojowego nasi pacjenci mogą skorzystać z nowoczesnego systemu monitorowania rozwoju zarodków Primo Vision oraz technik zwiększających skuteczność zapłodnienia pozaustrojowego, takich jak: IMSI, Assisted Hatching, Embryo Glue.

Nasz zespół tworzą wybitni specjaliści

Personel Centrum tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem naukowym i klinicznym. Większość lekarzy posiada II stopień specjalizacji oraz tytuł doktora nauk medycznych, a embriolodzy międzynarodowy certyfikat ESHRE.

Zapewniamy indywidualne podejście do pacjenta

Każdego roku rośnie ilość pacjentów, którzy wybierają Macierzyństwo. Wpływ na to ma indywidualne podejście, jakie preferujemy i w praktyce wdrażamy. Łączymy w nim międzynarodowe know-how i doświadczenie, zachowując jednocześnie do maksimum unikalne podejście do każdej pary. Są dla nas bowiem niepowtarzalną historią, a nie statystyką.

Nasz personel ciągle się rozwija

Personel Centrum Medycznego Macierzyństwo regularnie uczestniczy we wszystkich światowych wydarzeniach związanych z leczeniem niepłodności. Lekarze ciągle doskonalą swój warsztat i wzbogacają go o pojawiające się nowe metody leczenia.

Dajemy kompleksowe wsparcie Pacjentom

Lekarze posiadają specjalizacje z zakresu ginekologii i położnictwa, endokrynologii, andrologii, anestezjologii i intensywnej terapii, chorób wewnętrznych, diagnostyki laboratoryjnej, a także onkologii.

Posiadamy własne nowoczesne laboratoria

Pacjenci kliniki Macierzyństwo w ramach swojej ścieżki leczenia mogą wszystkie niezbędne i kluczowe badania wykonać na miejscu. Do ich dyspozycji są wysokiej klasy laboratorium diagnostyczne oraz nowocześnie wyposażone laboratorium embriologiczne, a wyniki przekazywane są w najkrótszym możliwym czasie.

Zapewniamy bezpieczeństwo

Wdrożyliśmy system najwyższych standardów leczenia, procedur i kontroli, który regularnie weryfikujemy na wielu poziomach. Posiadamy Certyfikat ISO 9001, raportujemy do ESHRE, sprawdza nas Ministerstwo Zdrowia oraz poddajemy się stałej kontroli w ramach grupy The Fertility Partnership.