TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

Edyta i Andrzej

„Szanowny Panie Doktorze, w imieniu mojej żony i moim chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu i personelowi Pana kliniki za całokształt opieki i leczenia. Dzieci urodziły się zdrowe, na koniec 36 tygodnia w dniu 26.03 oczywiście przez cesarskie cięcie na klinice UJ na Kopernika. Waga urodzeniowa Lenki to 2840 g a Igorka 2570 g. Do domu wypuszczono nas 2 kwietnia po 7 dniach od porodu. Pani Doktorze jeszcze raz dziękujemy za życzliwość, żałujemy też bardzo że problemy zdrowotne nie pozwoliły na kontynuowanie opieki do końca ciąży u Państwa. Bardzo proszę o przekazanie naszych podziękowań również Państwa Paniom Pielęgniarkom za życzliwość i fachowość. Przy okazji naszej obecności w Krakowie oczywiście odwiedzimy Państwa aby podziękować za wszystko osobiście.”

Magda

„Witam! Chciałam pochwalić się najnowszymi członkami naszej rodziny, Henrykiem i Konradem. Chłopcy urodzili się 20 kwietnia i ważyli 2,7 kg i 2,8 kg. Są zdrowi i bardzo radośni i bardzo szybko rosną. W imieniu swoim i męża chciałam serdecznie Państwu podziękować za pomoc!”

Szczęśliwi rodzice Bożena i Krzysztof

„Najpiękniej na świecie dziękujemy za cudownego synka na którego z utęsknieniem czekaliśmy bardzo, bardzo długo…”

Anna

„W podziękowaniu za opiekę, życzliwość i wielką cierpliwość dla najwspanialszych Pań Pielęgniarek.”

Anita i Rafał

„Z całego serca dziękujemy wszystkim pracownikom Centrum Medycznego Macierzyństwo a przede wszystkim dr Krzysztofowi Mirockiemu. To dzięki Wam mamy nasz Największy skarb – córeczkę Maję która przyszła na świat 29.04.2016 – waga 3220, dł 54 cm. Jesteśmy najszczęśliwymi osobami na świecie i to dzięki Wam. Życzymy wszystkiego najlepszego i jeszcze raz bardzo dziękujemy.”

Monika i Marcin

„Serdeczne podziękowania dla całej Kliniki Macierzyństwo za wsparcie i czułość jaką nas obdarowaliście. A w szczególności za cud jakim jest bycie rodzicem. Jesteście dla nas drugim domem.”

Kasia i Marcin

„24.03.2016 o godz 13.06 urodził się nasz syn JAN TADEUSZ. Z całego serca dziękujemy za całe dobro które od Was dostaliśmy. Dziś nasza droga po upragnione macierzyństwo się kończy ale zawsze będziemy o Was myśleć ciepło. Rozstajemy się na jakiś czas – jeszcze tu wrócimy po rodzeństwo dla Jasia;) Dziękujemy za największe szczęście jakie nas spotkało.”

Ewelina i Sławek

„Dzień Dobry dnia 17.12.2015r urodził się nam synek Olaf. Korzystaliśmy z pomocy kliniki Macierzyństwo i programu refundacyjnego Invitro. Dziękujemy serdecznie całemu zespołowi kliniki Macierzyństwo.”

Anna i Jan

„31.10.2015 urodził się nasz Największy Skarb – Kajetan. Serdeczne podziękowania dla dr Mirockiego oraz całego personelu Centrum Medycznego Macierzyństwo.”

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Trwa rekrutacja: zapraszamy na zamknięte spotkania grupy wsparcia w formie on-line

dr-izabella-grzyb
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 5 października

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.