TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

Nic nie świadczy lepiej o skuteczności leczenia niż widok rozwijającego się płodu na USG i wyczekiwane kilka miesięcy później narodziny dziecka. Monitorujemy efektywność leczenia w naszym Centrum regularnie i bardzo uważnie, a następnie publikujemy ze szczegółowym opisem.

Wiemy też, że każda historia to indywidualna droga, doświadczenia i emocje. Zapoznaj się z aktualnymi statystykami oraz przeczytaj wzruszające historie naszych Pacjentów!

Historie naszych Pacjentów

Historie naszych Pacjentów
Historie naszych Pacjentów

Skuteczność leczenia

Skuteczność leczenia
Skuteczność invitro ivf

Pacjenci o nas

Pacjenci o nas
Pacjenci o nas
Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Trwa rekrutacja: zapraszamy na zamknięte spotkania grupy wsparcia w formie on-line

dr-izabella-grzyb
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 5 października

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.