Nasze podejście

“Piękne jest to, jak potraficie łączyć ciepłe, ludzkie podejście z naukową rzetelnością. Sama nie wiem, co bardziej mi pomogło. Świadomość tego, że wybraliście dla mnie najlepszą ścieżkę leczenia, czy może spokój, który dzięki temu się pojawił.”

Wyrażenie „bezpłodność”, jako całkowita niemożność posiadania dzieci, znikło już praktycznie z codzienności lekarskiej. Za to coraz więcej par doświadcza problemu „niepłodności” – czyli niemożliwości zajścia w ciążę w określonym czasie.

Oznacza to, że większości par, dzięki współczesnej wiedzy i możliwościom medycyny, można pomóc.

Dla nas „niepłodność” to nie choroba – to droga, którą razem z Wami przejdziemy

Wiemy, że diagnostyka i leczenie niepłodności pochłania nieraz znaczną część Waszego życia – dużo więcej czasu i emocji, niż pierwotnie zakładaliście. Korzystając z naszej wiedzy, wsparcia i doświadczenia będziecie w stanie płynnie przejść przez proces leczenia. Na pierwszej wizycie postaramy się jak najlepiej poznać Waszą historię i zaproponować optymalne w waszym wypadku postępowanie.

Nasze podejście to przede wszystkim indywidualny program diagnostyki i leczenia

Dla każdej pary zaproponujemy indywidualną ścieżkę leczenia, opartą na algorytmach postępowania w niepłodności, ale dostosowaną do Waszej sytuacji, oczekiwań i możliwości.

Szanujemy wolę i światopogląd Pacjentów

Wszystkie proponowane przez nas metody leczenia są szczegółowo wyjaśniane i uzasadniane. Szanujemy przy tym Waszą wolę i światopogląd. Szanujemy także Wasz czas – postaramy się, aby każda wizyta i badanie miały precyzyjny cel.

Zachowujemy transparentność kosztów

Wiemy, że leczenie niepłodności nie jest tanie. Koszty wszystkich badań i wizyt znajdują się w naszym cenniku – zawsze będziecie wiedzieć za co i ile płacicie. Jeżeli konieczne okaże się zastosowanie technik wspomaganego rozrodu – zaproponujemy przejrzyste programy leczenia.

Jesteśmy nastawieni na sukces, ale nie boimy się porażki

Uważnie monitorujemy naszą skuteczność i cieszymy się każdymi kolejnymi narodzinami. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie zawsze osiągniemy sukces. Naszym celem jest, aby podejmując decyzję o zakończeniu leczenia, niezależnie od jego efektów, Pacjenci byli pewni, że dołożyliśmy najwyższej staranności i zrobiliśmy wszystko co powinniśmy, aby im pomóc.

„Kiedy po raz pierwszy zjawiłam się w Macierzyństwie i ujrzałam wiele par, takich jak my – pomyślałam, że to co o Was piszą to na pewno pobożne życzenia. Byłam pewna, że potraktuje się mnie w ekspresowym tempie i nie zadam nawet połowy pytań, które bym chciała. Tymczasem już pierwsza wizyta pokazała jak bardzo się myliłam. Wy faktycznie stawiacie pacjenta na pierwszym miejscu. Zaskoczeniem był dla mnie czas, jaki mi poświęcono, dostępność personelu oraz to, że doktor naprawdę chciał dowiedzieć się wszystkiego, czego powinien. I wiecie co… Tak było aż do samego końca, aż do szczęśliwego finału, w którym zostałam mamą Mai.”