Ile masz czasu by zostać rodzicem?

Ile masz czasu by zostać rodzicem?

Narodziny dziecka to moment, który zmienia nasze życie. Niekiedy potrzeba czasu by się do niego przygotować. Innym razem to kariera zawodowa zmusza nas do odłożenia tej decyzji o kilka lat.

Mam 28 lat, skończone dwa kierunki studiów i od roku pracuję w wymarzonej firmie. Na moje miejsce czeka kilkunastu chętnych, przez co nie mogę sobie teraz pozwolić na dziecko. Potrzebuję 2-3 lat, aby awansować i zyskać poczucie bezpieczeństwa. Martwię się jednak, czy nie będzie za późno…

Życie czasami bardzo długo prowadzi nas do właściwej osoby – często krętą i wyboistą drogą.

Kilka dni temu po raz pierwszy pomyślałem o tym, czy kiedyś zostanę ojcem. Jestem singlem, po trzydziestce, więc niby wszystko przede mną. Naszły mnie jednak wątpliwości, czy na pewno… Wokół mnie jest mnóstwo par, które są ze sobą od wielu lat, a jednak nie mają dzieci. Czy mężczyzna może zrobić jakieś badania, by upewnić się, że po jego stronie, w sferze płodności, wszystko jest w porządku?

Bywa również tak, że nie mamy pewności, czy nasza druga połowa jest tą jedyną, w związku z czym sami opóźniamy decyzję o macierzyństwie.

Jestem szczęśliwa z Tomkiem, dogadujemy się i wspieramy nawzajem. Kiedy jednak myślę o dziecku, to nachodzą mnie wątpliwości. Nie umiem ich opisać, ale one są. Zwyczajnie nie mam pewności, czy chcę mieć z nim dziecko i czuję, że nie jestem go na tyle pewna. Chciałabym mieć pewność, że mój zegar biologiczny daje mi jeszcze czas na podjęcie tej decyzji.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dedykowany pakiet badań – w wersji dla kobiet i mężczyzn – dzięki którym sprawdzicie swoją płodność. Obecnie możecie skorzystać również ze specjalnych zniżek.

W pakiecie dla kobiet są:

  • ocena poziomu AMH
  • konsultacja ginekologiczna wraz z badaniem USG (już z wynikiem)

Cena: 199 zł (zamiast 330 zł)

W pakiecie dla mężczyzn są:

  • pełny seminogram komputerowy (badanie nasienia)
  • w razie nieprawidłowego wyniku dodatkowo konsultacja andrologiczna

Cena: 99 zł za seminogram (zamiast 150 zł) i 100 zł za konsultacje (zamiast 180 zł)

Przeprowadzona przez nas diagnostyka pozwala sprawdzić kobiecie aktualną rezerwę jajnikową, a mężczyźnie ilość i jakość plemników w nasieniu – dwa czynniki mające ogromny wpływ na rodzicielstwo.

Nasi specjaliści omówią z Wami wyniki badań i odpowiedzą na wszystkie pytania lub wątpliwości.

Dowiedz się więcej i zapisz na badanie

Dbamy o to, aby dostarczyć Ci wszystkich informacji, których szukasz. Nic jednak nie zastąpi życzliwej i merytorycznej rozmowy, podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania lub wątpliwości. Poświęć nam chwilę i pomyśl, o co chcesz nas zapytać… I zadzwoń…

Zadzwoń pod numer: (+48 12) 415 88 00