TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

TFP zyskuje nowych członków i wygląd. Troskliwa opieka pozostaje bez zmian! Czytaj więcej »

Monostymulacje

W kameralnym gronie omawiane są szczegółowo przypadki kliniczne, specjalnie wybrane, aby przedstawić kluczowe zagadnienia w zakresie prowadzenia stymulacji.

Spora dawka wiedzy, jej zastosowania w praktyce oraz wnioski wypływające z dużej wiedzy oraz wieloletniej praktyki naszych specjalistów w zakresie leczenia niepłodności czynią warsztaty bardzo atrakcyjną i efektywną formą poszerzania wiedzy. Do tego miła atmosfera, przestrzeń na dyskusję oraz wymianę doświadczeń.

Możliwość zwiedzenia laboratorium IVF w towarzystwie doświadczonego embriologa dopełnia całości.

 

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o kontakt pod adresem: a.lutoslawska@macierzynstwo.com.pl

Pencil

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem

Trwa rekrutacja: zapraszamy na zamknięte spotkania grupy wsparcia w formie on-line

dr-izabella-grzyb
calendar

Poznaj nas na naszych wydarzeniach

wto 5 października

webinar

Zadzwoń do nas +48 124 158 800 |lub napisz

Podaj swoje dane poniżej - skontaktujemy się z Tobą. Pola oznaczone * są wymagane:

Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów Centrum Medycznego Macierzyństwo poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z ośrodkiem. Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 7a.
Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.