17 sierpnia, 2021

Zapraszamy na zamknięte spotkania grupy wsparcia w formie on-line (wydarzenie bezpłatne)

W naszej klinice robimy wszystko, co można, by zapewnić Ci opiekę opartą na empatii i zrozumieniu. Oprócz skutecznego leczenia, oferujemy też spotkania psychologiczne, które pomagają oswoić lęki i lepiej poznać emocje towarzyszące niełatwej często drodze do rodzicielstwa.

Jeśli jesteś pacjentem TFP Fertility Macierzyństwo, mamy dla Ciebie nie lada zaproszenie!

Pani psycholog dr Izabella Grzyb prowadzi u nas bezpłatne, zamknięte spotkania grupy wsparcia w formie on-line. Spotkania pod nazwą „Razem raźniej z niepłodnością” odbywają się cyklicznie – 2 razy w miesiącu, w poniedziałki o 18:30 przez 3 kolejno następujące po sobie miesiące.

Obecnie formułujemy grupę, która spotykać się będzie we wrześniu, październiku i listopadzie. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona i o kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 13 września.

Jeśli przeżywasz moment, który jest dla Ciebie trudny, chcesz oswoić emocje lub po prostu się nimi podzielić, dołącz do naszej kameralnej grupy wsparcia. Zgłoś swoją chęć udziału przez stronę wydarzenia: https://macierzynstwo.com.pl/o-nas/wydarzenia/, klikając w okienko wydarzenia. Pamiętaj, że spotkania są zamknięte, ale używamy podczas nich kamer komputera.