9 listopada, 2020

„Zadbaj o swoją płodność” w magazynie Glamour!

Młode Polki coraz rzadziej decydują się na ciążę przed 30. rokiem życia, a powodów takiej decyzji jest wiele. Niestety, z biologicznego punktu widzenia, największym atutem kobiet w temacie ich rodności jest wiek. O czym powinnyśmy pamiętać planując dziecko, czego nie lekceważyć oraz jak długo można zwlekać z decyzją o macierzyństwie?

„(…) zaskakująco dużo przypadków wynika z problemów związanych ze zrozumieniem fizjologii organizmu człowieka – częstości współżycia, roli wieku i z tym niestety trudno jest coś zrobić. Niezwykłą rolę ma tu edukacja – otwarte, rzetelne informowanie o tym, jak należy dbać o swój spokój w procesie planowania rodziny.”, mówi Dyrektor Medyczny TFP Polska w wywiadzie poświeconym naszej autorskiej kampanii „Zadbaj o swoją płodność”.

Całą rozmowę pełną ciekawych i być może nieznanych Ci faktów zaprezentowaną przez Glamour przeczytasz tu. Możesz także poszerzyć swoją wiedzę dzięki 10 poradom specjalistów naszego ośrodka podanym w ramach inicjatywy „Zadbaj o swoją płodność”, a także samodzielnie sprawdzić, ile masz czasu na spontaniczne macierzyństwo.