5 marca, 2021

Wracamy z Kawiarenką Płodności – nasze live nt. niepłodności!

Z wielką radością informujemy, że już 11 maca wznawiamy Kawiarenkę Płodności 2021! Nasz autorski projekt webinarowy wraca na stałe do kalendarza spotkań online z pacjentami. Nie możecie tego przegapić!

E-wydarzenia zaplanowane na pierwszą połowę 2021 roku obejmują webinaria w konwencji „zadaj pytanie – otrzymaj odpowiedź” prowadzone przez prof. Rafała Kurzawę, Dyrektora Medycznego TFP Polska w każdy drugi czwartek miesiąca. Dodatkowo specjaliści Centrum Macierzyństwo będą prezentować określone tematy z obszaru leczenia niepłodności oraz odpowiadać na Wasze pytania live w następujących dniach:

  • 25 marca
  • 22 kwietnia
  • 27 maja
  • 24 czerwca.

Podczas live specjaliści ds. płodności będą opowiadać m.in. o tym jakie badania (i kiedy) należy wykonać na etapie diagnostycznym, czy można obliczyć efektywność w leczeniu niepłodności, co decyduje o niepowodzeniach w leczeniu oraz postaramy się przybliżyć Wam temat diagnostyki genetycznej – prekoncepcyjnej i przeimplementacyjnej.

Śledźcie nasze kanały w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z wystąpieniami Kawiarenki Płodności! Spotykamy się zawsze o 18:30 na fanpage @nieplodnirazem.
Wszystkie nagrania będzie można obejrzeć na naszym kanale YouTube, który warto subskrybować już dziś.