5 marca, 2021

Webinary z psychologiem – zapisz się już dziś

Serdecznie zapraszamy na nasze bezpłatne, autorskie wydarzenia online. Podczas webinarów odpowiadamy na trudne, często intymne pytania dotyczące nie tylko samego leczenia, ale również emocji z nim związanych. Przed nami kolejne e-spotkania ze związaną z naszym ośrodkiem psycholog dr Izabellą Grzyb. Wśród proponowanych tematów poruszanych z dużą szansą znajdzie się ten istotny dla Was:

-> Niepłodna kobieta czy niepłodny mężczyzna? Niezależnie, po której stronie leży fizyczna przeszkoda na drodze do upragnionego rodzicielstwa, ciężar codzienności z niepłodnością u boku dotyczy zarówno jej, jak i jego. I choć sytuacja staje się dla obojga trudna w równym stopniu, to sposób jej przeżywania może być zgoła różny. „Ona, on i ono – różnice w przeżywaniu niepłodności u kobiet i mężczyzn” to tytuł kolejnego webinarium, które odbędzie się już 26.03 o godz. 18.00. Podczas spotkania postaramy się podpowiedzieć, jak zrozumieć siebie nawzajem.

-> Niejednokrotnie zdarza się, że jedyną opcją uzyskania ciąży jest skorzystanie z komórek anonimowych dawczyń. Choć metoda ta jest już powszechnie stosowana, a jej efektem staje się spełnienie marzeń o dziecku, dawstwo gamet wciąż budzi wiele trudnych emocji wśród pacjentów. Na pytania związane z psychologiczną stroną leczenia ze wsparciem dawczyni zmierzymy się już 23.04 o godz. 18.00 podczas e-wydarzenia „Jej czy moje – trudności emocjonalne w sytuacji dawstwa gamet”.

Zainteresowani? Nie zwlekajcie i zapiszcie się na spotkanie tu.
Zaproście nas do siebie na spotkanie w formie on-line. Możecie pozostać w domu i nie tracić szansy na otrzymanie kompleksowej porady od najlepszych specjalistów ds. płodności.