27 maja, 2021

„TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny.” – skorzystaj z bezpłatnego badania nasienia!

Z największą przyjemnością, kolejny już raz, przystępujemy do kampanii: „TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny” oferując Państwu w 2021 roku pakiet bezpłatnych badań nasienia możliwych do wykonania w naszym ośrodku TFP Fertility Macierzyństwo. To jubileuszowa edycja akcji, która na dobre zagościła w świadomości pacjentów oraz ośrodków leczenia niepłodności w całej Polsce.

Zeszłoroczną edycję swoim patronatem objęły niemal wszystkie ośrodki leczenia niepłodności, udostępniając pacjentom pulę ponad 900 bezpłatnych badań nasienia, które można było wykonać w 37. ośrodkach w całej Polsce! Wymierne efekty akcji to nie tylko poprawa dostępu do diagnostyki niepłodności poprzez szerokie udostępnienie badania, ale również ogromna zmiana w postrzeganiu niepłodności jako problemu pary oraz przełamywanie tabu związanego z poddawaniem się testom nasienia.

W ramach wsparcia w tym roku także przekazujemy dla Państwa 30 bezpłatnych komputerowych badań nasienia. Zrealizować je można od 1 do 30 czerwca lub do wyczerpania bezpłatnej puli testów. Wszystkich chętnych obowiązuje obligatoryjna rejestracja na hasło: „TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny”. W umówieniu badania pomoże nasz zespół rejestracji medycznej; dostępne będą dla Państwa wszystkie formy kontaktu:

Gorąco zapraszamy. Warto się badać!