1 czerwca, 2020

„TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny.” – bezpłatne badania nasienia w CMM

Darmowe badania dla mężczyzn w ramach akcji “TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny”

1 czerwca rusza dziewiąta już edycja kampanii: „TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny.” Organizowanej przez Stowarzyszenie „Nasz Bocian” w porozumieniu z renomowanymi klinikami leczenia niepłodności w Polsce. Z największą chęcią kolejny już rok przyłączamy się do inicjatywy i przekazujemy naszym Pacjentom pulę 30 bezpłatnych seminogramów do wykonania w CM Macierzyństwo.

Kampania „TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny” na dobre zagościła w naszych kalendarzach. Zeszłoroczną edycję swoim patronatem objęły niemal wszystkie kliniki leczenia niepłodności, udostępniając Pacjentom pulę 900 bezpłatnych badań nasienia, które można było wykonać w 34. placówkach w całej Polsce. Dzięki inicjatywie niepłodność postrzegana jest dzisiaj jako problem partnerski, a badania nasienia przestają być tematem tabu.

Czas, w jakim możecie się zapisywać na badanie, to okres od 1 czerwca do 30 czerwca 2020 roku lub do wyczerpania bezpłatnej puli badań. Wszystkich chętnych obowiązuje rejestracja na hasło: „TATA. Najważniejsze słowo dla mężczyzny” możliwa w godzinach naszej pracy przez trzy kanały:

  • telefoniczny: +48 124 158 800 / +48 124 158 822 / +48 600 407 907
  • mailowy: osrodek@macierzynstwo.com.pl
  • poprzez formularz kontaktowy: https://macierzynstwo.com.pl/kontakt/

Czekamy na Was!