5 października, 2021

„Staramy się o dziecko!” – nowy cykl spotkań on-line… nie o medycynie :)

Z wielkim entuzjazmem informujemy, że w połowie października rozpoczynamy nowy cykl spotkań z dr. Wojciechem Kolawą. Autorski program wydarzeń, organizowany pod nazwą „Staramy się o dziecko!”, kierowany do osób młodych (i starszych), które zauważyły już, że plan A nie działa, ale trochę brak im wiedzy i pomysłu, co robić dalej.

Podczas spotkań dr Kolawa, dyrektor medyczny naszego ośrodka, podpowie, dlaczego warto potraktować starania o dziecko jako czas, który cementuje związek, a nie jest źródłem frustracji i stresu. Wieloletnie doświadczenie Doktora –  w połączeniu z ciepłą osobowością –  to gwarancja, że spotkania i przekazana wiedza wzmocnią Waszą pewność siebie na drodze do rodzicielstwa.

W chwili obecnej zaplanowane są 3 warsztaty, każdy zakłada nieco inną tematykę. Dr Kolawa odpowie na nurtujące pytania dotyczące starań o dziecko, przedstawi możliwe scenariusze działań, gdy naturalne próby nie przynoszą upragnionego rezultatu. Wyjaśni, jakie czynniki i w jaki sposób wpływają na kobiecą i męską płodność. Podpowie też, gdzie szukać wsparcia, jeśli zajście w ciąże okazuje się trudniejsze niż zakładaliście. Oczywiście podczas webinarów możecie zadawać indywidualne pytania, a dr Kolawa odpowie na nie podczas swoich live. Jeśli po głowie chodzi Wam już jakaś wątpliwość, wysyłajcie ją natychmiast na adres: macierzynstwo@tfp-fertility.com w tytule maila wpisując „Staramy się o dziecko! Pytanie do Doktora”.

Pierwsze pytania, które już otrzymaliśmy, to:

  • „nie mogę zajść w ciążę. Dlaczego?”
  • „nie miesiączkuję, czy mogę zajść w ciążę?”
  • „dlaczego nie mogę zajść w ciążę w dni płodne?”

Jeśli interesują Cię odpowiedzi, dołącz (a lepiej – dołączCIE) do nas! Spotkania odbywać się będą w formie zdalnej, zawsze o 19.00, zgodnie z kalendarzem podanym na stronie internetowej. Zapraszamy do zapisów.

Pierwszy webinar już we wtorek, 19 października 2021 o 19:00.