19 października, 2016

Spotkanie w ramach akcji „Niepłodności nie widać”

Magazyn „Chcemy Być Rodzicami” od czerwca prowadzi kampanię „Niepłodności nie widać”. Ma ona na celu edukację z zakresu niepłodności oraz wprowadzenie tego, objętego czasem milczeniem, tematu do szerokiego grona odbiorców.

Do tej pory spotkania, w których uczestniczą blogerzy i/lub osoby aktywne w inny sposób w internecie, odbywały się w siedzibie redakcji „Chcemy Być Rodzicami”. W najbliższą sobotę redakcja robi spotkanie wyjątkowe – odbędzie się ono w naszej klinice. Dzięki temu blogerzy i blogerki, biorące udział w tej odsłonie kampanii, na własne oczy zobaczą klinikę i zajrzą tam, gdzie zwykle pacjent nie ma okazji dotrzeć.

Dziękujemy redakcji, że zdecydowała się przyjąć nasze zaproszenie. Gospodarzami spotkania będą dr Marta Sikora – Polaczek – Kierownik Laboratorium Embriologicznego oraz Małgorzata Zgała – Woźnica – Manager ds. Rozwoju naszej kliniki.

Spotkanie odbędzie się 22 października (sobota) w godz. 11:00 – 15:00. Jeśli ktoś nie dostał zaproszenia od redakcji, a prowadzi bloga i chciałby dołączyć do tego znakomitego grona – prosimy o kontakt mailowy: m.zgala-woznica@macierzynstwo.com.pl