27 listopada, 2019

Sesja pacjencka towarzysząca V edycji konferencji “Niepłodność – droga do macierzyństwa” – podsumowanie

Za nami organizowana w związku z V edycją konferencji „Niepłodność – droga do macierzyństwa” sesja pacjencka, której byliśmy organizatorami. Przy wsparciu i patronacie medialnym magazynu oraz serwisu internetowego Chcemy Być Rodzicami mogliśmy wzbogacić przeznaczoną dla specjalistów konferencję o moduł otwarty dla naszych Pacjentów.

Sesję dla Pacjentek i Pacjentów poprowadziła Katarzyna Miłkowska – redaktorka czasopisma Chcemy Być Rodzicami. Panel pozwolił ekspertom przybliżyć uczestnikom kwestie, o których często nie mówi się w gabinecie lekarskim.

Bardzo dziękujemy prelegentom za ich fachowe wystąpienia:

  • Profesor Ewie Stachowskiej z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego za wykład pt. „Mikrobiom a płodność”
  • Profesorowi Piotrowi Laudańskiemu z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za prelekcję nt. „Przebiegu ciąży po leczeniu niepłodności”
  • Doktor Annie Janickiej, dyrektor ds. Jakości i rozwoju w Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive oraz członkini Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii, a także sekcji Płodności i Niepłodności Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii za referat nt. „Jakości polskich ośrodków leczenia niepłodności”
  • Mecenasowi Radosławowi Tymińskiemu za opracowanie tematu „Prawnych aspektów leczenia niepłodności”.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, którzy dzięki kameralnej atmosferze mogli bez skrępowania zadać wszystkie nurtujące ich pytania. Dziękujemy specjalistom za poświęcony czas, wiedzę i energię, wreszcie dziękujemy serdecznie magazynowi Chcemy Być Rodzicami za wspaniałą oprawę medialną i prowadzenie.

Zachęcamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, spotkaniach i sesjach pacjenckich, to niezwykła szansa na zdobycie wiedzy i rozwianie od dawna posiadanych wątpliwości!