31 maja, 2018

Profesor Rafał Kurzawa przyjmuje w Macierzyństwie

VitroLive ze Szczecina to druga polska klinika leczenia niepłodności, która zasiliła szeregi grupy The Fertility Partnership – informowaliśmy przed kilkoma tygodniami. Funkcję Dyrektora Medycznego dla polskich klinik, zrzeszonych w grupie TFP, w tym Centrum Medycznego Macierzyństwo, sprawował będzie prof. dr hab. n. med. Rafał Kurzawa – na co dzień kierujący szczecińską kliniką.

Z radością i satysfakcją informujemy naszych Pacjentów, że profesor Kurzawa będzie konsultował w Centrum Medycznym Macierzyństwo. Póki co będzie to kilka dni w miesiącu, a harmonogram jego wizyt będzie publikowany na bieżąco na naszej stronie.

Najbliższe terminy przyjęć profesora Kurzawy to:

  • 7 czerwca
  • 28 czerwca

W celu umówienia się na wizytę prosimy o kontakt »

Profesor Rafał Kurzawa to niekwestionowany autorytet w dziedzinie ginekologii, endokrynologii niepłodności i medycyny rozrodu. Pomógł tysiącom par w realizacji ich marzeń o macierzyństwie. Aktualnie jest Kierownikiem Katedry i Zakładu Ginekologii i Zdrowia Prokreacyjnego na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz kieruje Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności VitroLive.

Jego wiedza i doświadczenie ukazują się również w bogatej działalności naukowo – badawczej. Profesor jest Wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii, długoletnim Przewodniczącym Sekcji Płodności i Niepłodności Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Przewodniczącym Zachodniopomorskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, członkiem Towarzystwa Biologii Rozrodu, Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (European Society of Human Reproduction and Embryology; ESHRE) oraz Amerykańskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (American Society for Reproductive Medicine; ASRM).

Zapraszamy

Osoby zainteresowane wizytą prosimy o wybór jednego z najbliższych terminów oraz rejestrację telefoniczną.

Zadzwoń pod numer: +48 124 158 800