25 maja, 2019

Zapraszamy na piknik „Wspólnie dajemy radę” w Parku T. Kościuszki 16 czerwca 2019 o godz. 14:00

Zapraszamy na piknik „Wspólnie dajemy radę” w Parku T. Kościuszki 16 czerwca 2019 o godz. 14:00

Zacznijmy od początku…
Pewnego dnia otrzymaliśmy maila tej treści:

„Jestem Państwa pacjentką i zarazem szczęśliwą mamą dzięki Waszej klinice i doktorowi Przybycieniowi. Piszę do Państwa z pewną inicjatywą. Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy organizują Państwo jakieś spotkania dla swoich pacjentów, którzy już szczęśliwie zostali rodzicami i dla tych, którzy nadal walczą o dziecko. Jeśli nie to czy klinika mogłaby takie spotkania urządzać? Niepłodności nie widać, ale jej ból potrafi człowieka zżerać od środka. Wielkim wsparciem jest zawsze rozmowa i wymiana doświadczeń z kimś, kto również doświadcza tego samego. Niejednokrotnie nawiązywałam znajomości w Państwa klinice z innymi pacjentami czekając na wizytę, na punkcję, na transfer. To właśnie dzięki wizytom w klinice czułam, że nie tylko ja mam problem.
Myślę, że nie jestem sama w swoich odczuciach. Takie spotkania mogłyby pomóc nam wszystkim. Rodzicom poznać się, wymienić doświadczenia, a starającym się pomóc uwierzyć, że się uda. Mieliby Państwo również okazję poznać nasze skarby :)”

 

Z wielką radością i entuzjazmem odpowiedzieliśmy na tę inicjatywę i podjęliśmy się organizacji spotkania, gdzie w miłej, piknikowej atmosferze w pięknych okolicznościach przyrody Parku T. Kościuszki będą mogli się spotkać się nasi byli Pacjenci (już szczęśliwi rodzice), obecni Pacjenci w trakcie starań oraz pracownicy Centrum.

Będzie nam niezwykle miło zobaczyć wszystkich Państwa oraz pociechy, którym pomogliśmy przyjść na świat.

Zapraszamy bardzo serdecznie na piknik w Parku T. Kościuszki 16 czerwca o godz. 14:00
Podzielmy się… radością, smutkiem, doświadczeniem, historią
Pacjenci oraz Centrum Medyczne Macierzyństwo

PS. Zapewniamy przekąski, napoje oraz atrakcje dla dzieci oraz trzymamy mocno kciuki za pogodę 😉

 

Rejestracja już zamknięta.
Serdecznie zapraszamy za rok!