2 sierpnia, 2021

„Każde spotkanie z Paniami sprawiało, że mam ciągłą chęć powrotu” – poznajcie bohaterki tej opinii

„Pielęgniarki to największy skarb kliniki, są niezwykle delikatne i mają wyczucie do pacjenta, rozluźniają atmosferę i podnoszą na duchu!” – takie słowa czytamy w ostatnio pozostawionej przez naszą Pacjentkę opinii o naszej pracy na Google.

Nie ukrywamy, że działa to na nas bardzo motywująco. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać, przedstawiamy naszą tajną broń. Zespół pielęgniarski kierowany przez Małgorzatę Maciuszek budują: Iwona Kowalik, Justyna Majewska, , Katarzyna Marcinik, Elżbieta Kędra-Marciniak i, nieobecną na zdjęciu grupowym, Alicja. Dudek.

Pielęgniarki i Położna z TFP Fertility Macierzyństwo opisują swoją pracę tak: „Każdego dnia wychodzimy na przeciw potrzebom Pacjentów tak, aby czuli się jak najbardziej komfortowo podczas procesu leczenia, a uśmiechem i pozytywną aurą zachęcamy do walki o cud jakim jest dziecko. Największa satysfakcja w naszej pracy to widok nowo narodzonego dziecka i nieopisana radość jego rodziców.” Nie mamy wątpliwości, że Dziewczyny stoją za każdym tym słowem murem i bardzo zależy im na dobrym samopoczuciu każdego, kto przekracza próg naszej kliniki.

Jeśli chcesz opowiedzieć nam o swoich doświadczeniach z naszymi Pracownikami, napisz do nas na osrodek@macierzynstwo.com.pl lub oceń nas na Google lub Facebooku.