1 grudnia, 2017

Macierzyństwo to OPIEKA

Z takim hasłem wyruszyliśmy na coroczną konferencję The Fertility Partnership, tym razem do Nottingham. Naszym konferencyjnym zadaniem było zaprezentowanie ciekawie i humorystycznie w jaki sposób realizujemy jedną z kluczowych wartości The Fertility Partnership: CARE (opieka).

To spotkanie dla pracowników wszystkich klinik z grupy – pozwala nam poznać się lepiej, zobaczyć jak pracują inne kliniki oraz poczuć, że wszyscy zgodnie realizujemy kluczowe wartości grupy:

CARE, EXPERTISE, TRUST, INNOVATION, PASSION.

Konferencja to także miejsce i czas na wręczenie nagród wyróżniającym się osobom. Pracownicy kliniki w ramach anonimowego głosowania wybierają osobę, która najpełniej prezentuje wartości Grupy. W naszym Centrum wygrała w tym roku Marta Sikora-Polaczek. Marta została doceniona za kierowanie bardzo mocnym zespołem embriologicznym. Stworzyła go dzięki swojej głębokiej wiedzy eksperckiej i zaufaniu, którym obdarzył ją cały zespół. Przede wszystkim jednak dostrzeżono jej ogromne zaangażowanie i pasję, którą wkłada w każdy aspekt swojej codziennej pracy i realizowane projekty.

Dla przypomnienia, w poprzednim roku osobą wyróżnioną została Mariola Wantuch. Obu Paniom serdecznie gratulujemy!

Korzystając z wizyty w Nottingham odwiedziliśmy jedną z klinik z grupy: Nurture Fertility www.nurturefertility.co.uk, która szczyci się jednymi z najefektywniejszych programów leczenia w Wielkiej Brytanii. Jakub Wyroba przyjrzał się protokołom klinicznym, Mariola Wantuch organizacji pracy pielęgniarek i położnych, a Marta Sikora-Polaczek odwiedziła laboratorium IVF i miała okazję podyskutować o stosowanych procedurach laboratoryjnych. Serdecznie dziękujemy naszym kolegom za tak ciepłe przyjęcie!

Aby zwieńczyć bogaty program wyjazdu chwilę wolnego czasu wykorzystaliśmy na spotkanie z Robin Hoodem. W Nottingham punkt obowiązkowy!