14 października, 2020

Live o oncofertility – zaprasza dr Kolawa w ramach „Zadbaj o swoją płodność”

Cyklicznie, w każdy czwartek o 17:30, rozprawiamy się z Waszymi wątpliwościami dotyczącymi (nie)płodności w transmisjach live Kawiarenki Płodności emitowanych na funpage @niepłodnirazem. Mamy nadzieję, że te wydarzenia już na stałe wpisały się w Wasze kalendarze.

Ponieważ październik jest miesiącem szczególnym, poświęconym walce z rakiem piersi, najbliższy odcinek realizowany już 15 października poświęcimy w całości tematyce onkologicznej. Duży nacisk położymy na kwestię często Was ciekawiącą w wiadomościach prywatnych – oncofertility. Gościem specjalnym gospodarza Kawiarenki, prof. Rafała Kurzawy, będzie nasz Kierownik Lecznictwa i OMWP, ginekolog-położnik-onkolog, dr Wojciech Kolawa. W trakcie nagrania, powiązanego tematycznie z wątkiem naszej kampanii „Zadbaj o swoją płodność” prowadzonej przez The Fertility Partnership Polska, przejdziemy przez wszystkie zgłaszane przez Was wcześniej tematy, które możecie pozostawiać pod tym linkiem: https://plodnosc.pl/forum/temat/na-kawie-z-prof-rafalem-kurzawa/

Czekamy na Wasze wpisy, które następnie zostaną zaadresowane przez specjalistów na wizji. Oczywiście, dla chętnych, pozostawiamy także możliwość zadania pytania live. Bądźcie z nami 15 października o 17:30!