19 listopada, 2020

Kolejna pula darmowych badań akcji „Zadbaj o swoją płodność” – czas start!

Jeśli trafiasz tu, masz szansę stać się beneficjentem naszej kolejnej atrakcji oferowanej w ramach kampanii „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska. W tym miesiącu ponownie przekazujemy na Wasze ręce darmowe badania AMH i badania nasienia do zrealizowania przez osoby, które dotychczas nie podejmowały leczenia w CM Macierzyństwo.

Aby móc skorzystać z bezpłatnych badań AMH i badań nasienia w naszej klinice należy:

1. Polubić konta Facebook klinik zrzeszonych w The Fertility Partnership Polska, czyli:

Zacząć obserwować nasze konto na Instagramie @kliniki_tfp_polska oraz zasubskrybować nasz kanał na youtube.com.

2. Wysłać do nas wiadomość prywatną na Instagramie z informacją potwierdzającą polubienie naszych kont oraz zgłoszenie do badania. Należy podać, który test Państwa interesuje, przy czym można wybrać tylko jeden z nich: AMH lub seminogram. W odpowiedzi otrzymacie Państwo potwierdzenie, czy udało Wam się znaleźć w grupie najszybszych zgłoszeń.

3. Akcja kierowana jest tylko do PACJENTÓW PIERWSZORAZOWYCH, którzy nie korzystali wcześniej z pomocy specjalistów naszej placówki.

4. Pakiet listopadowy obejmuje 5 badań AMH i 5 seminogramów do wykorzystania za darmo w naszej placówce.

5. O dostępie do bezpłatnych badań decyduje kolejność zgłoszeń.

6. Uczestnictwo w badaniach jest bezpłatne dla Pacjenta, jednak obwiązuje na nie wcześniejsza obligatoryjna rejestracja telefoniczna na hasło: „Zadbaj o swoją płodność”.

Nie zwlekajcie, czas ma znaczenie! Śledźcie nasze konta społecznościowe, a będziecie na bieżąco z naszymi atrakcjami dla Was.