29 stycznia, 2021

Jesteśmy dumni z tego, jak nas oceniacie!

Początek nowego roku to dobry czas nie tylko na postanowienia, ale również na… podsumowania. My skrupulatnie podliczyliśmy wyniki ankiet wypełnionych przez Was w trakcie 2020 roku. Otrzymane noty dają nam jeszcze więcej energii i nowych pomysłów na doskonalenie naszej pracy.

 

Jak nas oceniacie? Wszystkie zespoły naszego Centrum: lekarze, pielęgniarki, embriolodzy, diagności laboratoryjni dostali od Was… piątkę! W skali od 1 do 5 średnia uzyskana przez nasze zespoły wahała się między 4,74 a 4,95. W odpowiedzi na pytanie: „Czy poleciliby Państwo naszą klinikę?” (tu możliwa skala odpowiedzi wynosi od 1 do 10) oceniliście nas średnio na 9,33 (!), a aż od 129 osób (na całkowitej grupy 203 oceniających) otrzymaliśmy notę maksymalną. Rozpiera nas radość i duma!

Dziękujemy za Wasz czas, czujność i wszystkie przekazane głosy. Państwa uwagi pozwalają nam dostrzec obszary do optymalizacji, a otrzymane pochwały niezwykle nas wzmacniają i motywują do dalszego rozwoju. Jesteśmy dla Was! Staramy się, aby Wasze doświadczenia na drodze leczenia były jak najlepsze, a skuteczna pomoc przynosi nam największą satysfakcję!

Jeśli ktokolwiek chciałby przesłać nam swoją opinię, zapraszamy.

Każde zdanie jest dla nas na wagę złota – wypełnij ankietę tu.