26 kwietnia, 2021

Silniejszy partner to większe szanse na sukces

W Centrum Medycznym Macierzyństwo od lat mamy zaszczyt towarzyszyć Wam w drodze do rodzicielstwa. Wasze marzenie jest także naszym pragnieniem. Jest to odpowiedzialność, którą traktujemy niezwykle poważnie. Stąd też nieustająco skupiamy się na poszerzaniu wiedzy i wprowadzaniu postępów w leczeniu niepłodności. Z tego powodu też od lat Macierzyństwo współdziała z The Fertility Partnership – aby razem móc skuteczniej wspierać Was jako TFP. W ramach tej międzynarodowej grupy przechodzimy przemianę wizualną. Już za kilka chwil będziemy dostępni dla Was jako nowe, wzmocnione TFP Fertility Macierzyństwo.

5 powodów, dlaczego jesteście w najlepszych rękach

TFP niesie ze sobą:

  • Najlepsze (udowodnione!) wskaźniki sukcesu w Europie.
  • Intensywną wymianę doświadczeń w zakresie transferu dobrych praktyk.
  • Zoptymalizowane procesy dla szybszych wyników leczenia niepłodności.
  • Aktualne badania (Grupa Akademicka z siedzibą w Oxfordzie) z zakresu najnowszych odkryć i metod leczenia in vitro.
  • Nasi pacjenci mogą czuć jeszcze lepszą opiekę dzięki innowacjom i cyfryzacji (tworzymy autorskie webinary, zdalnie dzielimy się informacjami i wiele więcej).

Większa wiedza oznacza większy potencjał na sukces

Jak widać, z rodziną TFP, korzystacie z połączonej wiedzy ponad 300 specjalistów z całej Europy oraz przełomowych badań, które nasze kliniki i lekarze przeprowadzili w okresie ostatnich 35 lat w dziedzinie leczenia niepłodności. Ponadto, nasz zaangażowany zespół medyczny i administracyjny łączy uczciwość i pasja, z jaką podchodzimy do naszej codziennej pracy.

Pomimo wyraźnych nowości, wiele pozostaje bez zmian. Nawet jeśli teraz będziemy nosić przedrostek TFP Fertility, możecie być pewni, że w zakresie opieki, którą Was otaczamy, nic się nie zmieni. W końcu Wasza droga do bycia mamą i tatą jest tak indywidualna jak samo staranie się o ciążę i jej piękne, wyczekane owoce.

W TFP przyświeca nam jeden cel – spełnienie Waszych marzeń. Jesteśmy dla Was – wspólnie przemierzamy drogę do rodzicielstwa. W tej kwestii niezmiennie zawsze będziemy z Wami. Możemy to obiecać.

Z poważaniem,
Dr n. med. Wojciech Kolawa
Dyrektor Medyczny TFP Fertility Macierzyństwo