1 lipca, 2021

Dr Sikora-Polaczek o PGT – live już we wrześniu!

Spieszymy z informacją, że już od dziś możecie dołączać swoje pytania do naszego bezpłatnego projektu edukacyjnego – Kawiarenka Płodności – prowadzonego przez specjalistów klinik TFP. Warto! Dlaczego? Bo w najbliższym odcinku, zaplanowanym na wrzesień 2021, postaramy się przybliżyć Wam temat diagnostyki genetycznej – prekoncepcyjnej i przeimplementacyjnej. Zagadnienie budzi wiele wątpliwości, a my znamy się na tych badaniach jak mało kto!

Na pytania uczestników odpowiadać będzie silny duet – prof. Rafał Kurzawa i dr Marta Sikora-Polaczek. Oboje Eksperci pełnią kluczowe stanowiska w strukturach klinik TFP w Polsce i mają solidną bazę doświadczenia klinicznego w leczeniu niepłodności, w tym także w zaawansowanej diagnostyce.

Kawiarenka Płodności – live nt. niepłodności już 23 września o 18:30. Tematyka: PGT bez tajemnic.

Pytania klasycznie możecie zostawiać na forum na stronie partnera projektu – plodnosc.pl: https://plodnosc.pl/forum/. Koniecznie bądźcie na bieżąco z nami – śledźcie kanały w mediach społecznościowych!

We wrześniowe popołudnie spotykamy się na fanpage @nieplodnorazem. Dla niemogących uczestniczyć w live – nagranie będzie można obejrzeć na naszym kanale YouTube, który warto subskrybować już dziś.