17 maja, 2021

dr Kolawa gościem webinaru „Lecimy z pomocą – Bocian live!”

Z radością informujemy, że w ramach kolejnej odsłony bezpłatnych warsztatów on-line prowadzonych przez Stowarzyszenie „Nasz Bocian”, już w tym tygodniu na ekranach Waszych komputerów zagości Dyrektor Medyczny naszej kliniki – dr Wojciech Kolawa.

Z radością informujemy, że w ramach kolejnej odsłony bezpłatnych warsztatów on-line prowadzonych przez Stowarzyszenie „Nasz Bocian”, już w tym tygodniu na ekranach Waszych komputerów zagości Dyrektor Medyczny naszej kliniki – dr Wojciech Kolawa. Temat opracowany przez naszego specjalistę dotyczy najmniej wytłumaczalnego przez medycynę obszaru – szeroko pojętego zagadnienia niepłodności idiopatycznej. W dyskusji o hipotetycznych i realnych aspektach zagadnienia Doktorowi Kolawie towarzyszyć będzie prof. Rafał Kurzawa z naszego siostrzanego ośrodka TFP Fertility Vitrolive w Szczecinie.

  • „Lecimy z pomocą – Bocian live!”
  • Środa 19 maja
  • Godz. 18:00

Warsztat będzie emitowany na Facebooku Stowarzyszenia „Nasz Bocian”. Uczestnictwo nie wymaga rejestracji – wystarczy wejść na profil Stowarzyszenia i dołączyć do transmisji. Podczas e-wykładu będzie też możliwość podzielenia się swoimi przemyśleniami i uwagami w ramach komentarzy. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.