5 listopada, 2020

Darmowe konsultacje lekarskie – zdobądź voucher!

W ramach kampanii „Zadbaj o swoją płodność” przekazujemy na Wasze ręce kolejną, tym razem listopadową pulę bezpłatnych konsultacji. Mamy dla Was 3 pakiety na dwa spotkania u lekarzy naszej kliniki!

Aby móc skorzystać z naszej atrakcji należy:

1. Polubić konta klinik zrzeszonych w The Fertility Partnership Polska czyli Vitrolive w Szczecinie i CM Macierzyństwo w Krakowie:

2. Wysłać do nas wiadomość prywatną na Instagramie z informacją potwierdzającą polubienie naszych kont oraz zgłoszenie na konsultację. W odpowiedzi otrzymacie Państwo potwierdzenie czy udało Wam się znaleźć w grupie najszybszych zainteresowanych.

3. O dostępie do bezpłatnych badań voucherów KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

4. Akcja kierowana jest tylko do PACJENTÓW PIERWSZORAZOWYCH, którzy nie korzystali wcześniej z pomocy specjalistów CM Macierzyństwo.

5. Uczestnictwo w konsultacjach jest bezpłatne dla Pacjenta jednak obwiązuje na nie wcześniejsza obligatoryjna rejestracja telefoniczna na hasło: „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska dokonana drogą telefoniczną w godzinach pracy naszej kliniki:
📲+48 124 158 800
📲 +48 124 158 822
📲 +48 600 407 9076.

Zwycięzcy darmowych voucherów zostaną poinstruowani o trybie działania w prywatnej wiadomości na Instagramie. Aby poznać termin uruchomienia naszych przyszłych atrakcji, warto śledzić nasze live oraz wpisy w mediach społecznościowych!