22 października, 2020

Darmowe badania AMH i badania nasienia w ramach akcji „Zadbaj o swoją płodność”

W ramach kampanii „Zadbaj o swoją płodność” prowadzonej przez ośrodki The Fertility Partnership Polska przekazujemy dziś do Waszej dyspozycji pulę bezpłatnych badań AMH i seminogramów. Wyniki darmowych badań dla kobiety i mężczyzny pozwolą Wam sprawdzić stan swojej płodności i wstępnie ocenić szanse na rodzicielstwo. Akcja prowadzona będzie do wykorzystania puli testów obejmującej 5 badań AMH i 5 seminogramów czekających kolejno na październiku oraz 5 badań AMH i 5 seminogramów przeznaczonych do wykonania w naszym ośrodku w listopadzie 2020.

Przypominamy, że kampania „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska ma na celu szerzenie zasad zachowania zdrowia reprodukcyjnego. W ramach naszych atrakcji szerzymy praktyczne porady eksperckie, prowadzimy wydarzenia edukacyjne online i rozdysponowujemy wśród naszych obserwatorów zaproszenia na darmowe konsultacje ginekologiczne ze specjalistą ds. leczenia niepłodności.

Aby móc skorzystać z bezpłatnych badań AMH i badań nasienia w obligatoryjnie należy:

1. Polubić konta klinik sieci The Fertility Partnership Polska, czyli Vitrolive w Szczecinie i CM Macierzyństwo w Krakowie:

2. Następnie trzeba wysłać do nas wiadomość prywatną na Instagramie z oświadczeniem potwierdzającym polubienie naszych kont oraz zgłoszenie swojego zainteresowania udziałem w darmowych badaniach. W odpowiedzi potwierdzimy, czy udało Wam się znaleźć w grupie zgłoszeń przekazanych najszybciej. Tak, o dostępie do bezpłatnych badań decyduje kolejność zgłoszeń.

4. Od 22 października 2020 roku pula bezpłatnych badań w CMM to: 5 badań AMH i 5 seminogramów. Na hasło uruchamiające w listopadzie 2020 pakiet zostanie przekazany do waszej dyspozycji ponownie, oferując kolejno 5 badań AMH i 5 seminogramów do wykorzystania w placówce The Fertility Partnership Polska w Krakowie. Aby poznać termin uruchomienia listopadowych atrakcji, koniecznie śledźcie nasze czwartkowe live oraz wpisy w mediach społecznościowych.

5. Uczestnictwo w badaniach jest bezpłatne dla Pacjenta, jednak obwiązuje na nie wcześniejsza rejestracja drogą telefoniczną do recepcji kliniki CM Macierzyństwo. Należy podać hasło: „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska.

Wszystkie elementy kampanii „Zadbaj o swoją płodność” objęte są patronatem pacjenckim wyrażonym wsparciem Stowarzyszenia na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji NASZ BOCIAN oraz Fundacji PoMOC dla Płodności. Wsparcie finansowe dla promocji projektu pochodzi z zasobów firmy Ferring. Zainteresowanych tematem swojej płodności informujemy, że warto profilaktycznie wykonywać podstawowe badania ginekologiczne, USG, jak również sprawdzać swoją gospodarkę hormonalną i jakość nasienia. Polubcie nasze kanały social media i bądźcie na bieżąco z naszą ofertą nagród dla Was!